Kyle Richards

Klea

Kyle Richards feston ditëlindjen e Mauricio Umansky në mes të ndarjes

Kyle Richards feston ditëlindjen e Mauricio Umansky në mes të ndarjes

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky shënuan një ribashkim të ngrohtë teksa u mblodhën për të festuar e Mauricios 54-vjetorin e lindjes këtë javë, pavarësisht ndarjes së tyre dhe ndryshimit të kushteve të jetesës.

Mauricio Umansky

Yjet e Blerja e Beverly Hills u panë duke shkuar për darkë me katër vajzat e tyre në Catch Steak në West Hollywood.

Umansky u shfaq optimiste dhe festive për këtë rast, duke ndezur një shenjë rock and roll dhe me një ansambël të relaksuar me një bluzë të bardhë nën një xhaketë sportive gri, xhinse gri të zbehura dhe atlete elegante të zeza të pajisura me një gjerdan të zi me zinxhir të gjatë.

Mauricio Umansky

E kapur në fotografi, Mauricio më vonë u pa duke mbajtur një çantë pazari gri nga butiku i dhuratave luksoze Gearys Beverly Hills, me gjasë të mbushur me dhurata për ditëlindje.

Kyle Shkëlqente elegancë në një bluzë ari me kopsa mëndafshi të kombinuara me xhinse dhe taka të bardha, e plotësuar nga një gjerdan i mrekullueshëm me zinxhir ari dhe i pajisur me një çantë krokodili bruz Hermés Birkin, me vlerë 127,000 dollarë.

Kyle Richards

Vajzat e tyre shfaqën stilet e tyre elegant: 24-vjeçarja Sophia Umansky kishte veshur një këmishë të bardhë të zbërthyer me xhinse të gjera dhe taka argjendi me majë të hapur, e shoqëruar nga i dashuri i saj. Jake Zingerman.

Në daljen familjare ishte edhe 16-vjeçarja Portia Umansky me një bluzë të zezë me mëngë të shkurtra dhe çizme, duke pozuar për një foto të gëzuar me babanë e saj të shndritshëm.

Kyle Richards

Farrah Brittany Aldjufrie, 35, dhe Alexia UmanskyFestës i është bashkuar edhe 28-vjeçari, ndonëse kanë mundur të shmangin fotot. Aleksia ndau një mesazh të përzemërt për ditëlindjen e babait të saj në Instagram Stories, duke përfshirë një foto të tyre të përqafuar gjatë darkës.

Mauricio Umansky

Mbledhja pason momentet e fundit familjare, duke përfshirë e Portias Ditëlindja e 16-të, ku ajo u befasua me një Porsche 90,000 dollarë.

Pavarësisht njoftimit të ndarjes së tyre në korrik 2023 pas 27 vitesh martesë, Kyle dhe Mauricio kanë mbajtur një dinamikë familjare të lidhur ngushtë, duke vazhduar të bashkë-prindërojnë fëmijët e tyre.

Portia (vajza e Kyle)

Duke reflektuar mbi ndryshimet në marrëdhëniet e tyre, Richards ndau sinqerisht në një episod të “Bibla kurve” Podcast, “Gjithmonë e dija se kur të vinte ajo ditë do të ndihej e çuditshme, shumë e vërtetë krejt papritur. Dhe kjo është pikërisht ajo që ndodhi. Unë jam nënë e katër fëmijëve, kam një familje të zënë me punë.”

Pavarësisht këtyre ndryshimeve, RHOBH Ylli i është rikthyer xhirimeve të sezonit 14 të Amvise të vërteta të Beverly Hillsduke demonstruar elasticitetin e saj mes sfidave personale.