Kyle Richards

Klea

Kyle Richards është distancuar nga aktori i ‘RHOBH’ … Shumë i preokupuar me Morgan Wade!

Kyle Richards është distancuar nga aktori i ‘RHOBH’ … Shumë i preokupuar me Morgan Wade!

Kyle Richards është distancuar nga disa prej saj Amvise të vërteta të Beverly Hills bashkë-yll, ndërsa sezoni 13 vazhdon të shfaqë prishjen e martesës së saj me burrin, Mauricio Umansky.

Kyle Richards

Ylli i realitetit ofroi një shpjegim gjatë një sesioni të fundit të bisedës në Amazon Live, disa ditë para se ajo të ribashkohej me yjet e saj për të filmuar ribashkimin e sezonit 13.

Kyle Richards

Një fans e pyeti: “Kë mendon se do të përballosh më shumë kokën në ribashkim?”

“[For sure,] Unë kam më shumë për t’u adresuar Sutton [Stracke],” Kyle zbuluar. “Unë mendoj se kam nevojë vetëm për përgjigje, me të vërtetë, më shumë se çdo gjë. Nuk e di pse ajo erdhi tek unë sikur të kisha bërë diçka të gabuar me të kur thjesht po luftoja dhe mund të kisha përdorur një mik.”

Sutton Strake

Kyle ngacmoi se marrëdhënia e saj me Sutton nuk ishte e vetmja në akull të hollë, kur një fanse tjetër e pyeti nëse ajo nuk po fliste me ndonjë anëtar tjetër të kastit.

“Epo, po,” u përgjigj ajo. “Dmth, nuk po them se nuk do të flisja me ta, thjesht nuk kam folur. E dini, kur po kaloni një kohë të vështirë, thjesht dëshironi të rrethoheni me njerëz që ju bëjnë të ndiheni mirë. Dhe disa njerëz nuk po më bënin të ndihesha mirë, prandaj kjo është arsyeja.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle, 55, ndau se shpresonte të kthehej në rrugën e duhur me disa nga zonjat ndërsa i afrohej ribashkimit. Ajo shtoi se disa kthesa dhe kthesa të papritura ka të ngjarë të ndodhin ndërsa grupi kthen prapa një sezon të tensionuar.

Kyle Richards

Ajo vuri në dukje se shpresonte “të linte pas çdo ndjenjë të vështirë dhe të ecim përpara” pas regjistrimit të ribashkimit.

Ajo u tha shikuesve gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë: “Nuk më pëlqen kurrë të largohem nga një ribashkim ende pa u ndjerë mirë. Ose edhe më keq, në një vend më të keq se kur mbërritëm atje.”

Mauricio Umansky

Kyle’s Vërejtjet vijnë pasi ajo u fotografua përkrah interesit të përfolur për dashuri, Morgan Uejd, duke kontrolluar unazat brenda një dyqani bizhuterish në Beverly Hills, CA Tiffany & Co., në ditëlindjen e saj.

Në fillim të këtij muaji, Kyle u pa i përkulur mbi një vitrinë si Morgan lexoi dyqanin.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kylee cila konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti i saj i ndarë në korrik 2023, prej muajsh është në një romancë të përfolur me këngëtarin e country. Kyle dhe Mauricio ndajnë së bashku tre vajza.

Kathy Hilton

Kyle dhe Morgan ishte kthyer së fundmi nga një arratisje tropikale në Punta Mita, Meksikë. Ylli i reality dhe këngëtarja janë parë duke festuar Kyle’s ditëlindjen së bashku me miqtë e tjerë gjatë arratisjes së njomur nga dielli. Mauricio, 53, nuk dukej askund.

Kyle Richards

Manjati i pasurive të paluajtshme i bëri thirrje gruas së tij në ditën e saj të veçantë, përmes Instagramit.

Mauricio shkroi — “Ju uroj një ditëlindje të lumtur @kylerichards18”, krahas një videoje të yllit të Bravo duke kërcyer.

Kyle Richards

Në një transmetim të mëparshëm të drejtpërdrejtë të Amazon, Kyle pranoi se ishte penduar që tërhiqej zvarrë Morgan Amvise të vërteta të Beverly Hills ndriçoj.

“Ajo është një artiste, e dini? Ajo thjesht dëshiron të bëjë muzikë dhe papritmas ajo u fut në këtë botë të thashethemeve dhe tabloideve dhe udhëtimeve dhe paparacëve për ta fotografuar atë.” Kyle tha, në fillim të këtij muaji.

Kyle Richards

Këtë e shtoi edhe ylli i Bravo Morgan29 vjeç, nuk i pëlqente “vëmendja” apo “të flitej”.

“Ajo thjesht dëshiron të bëjë muzikë dhe papritmas pata shumë faj, e dini, që e vendosa në këtë pozicion,” tha ajo.