Kyle Richards 'Ende Stewing' Mbi Mauricio dhe Emma Slater

Klea

Kyle Richards ‘Ende Stewing’ Mbi Mauricio dhe Emma Slater

Kyle Richards dhe burri i saj Mauricio Umansky kanë pasur gjithmonë shumë dashuri për njëri-tjetrin. Pra, pavarësisht thashethemeve për lidhjen e tyre në jug, fansat u befasuan vërtet kur njoftuan ndarjen e tyre. Duket se i vetmi person që nuk u befasua ishte Allison DuBois.

Që prej njoftimit, ish-çifti janë përpjekur shumë që të luajnë bukur në shtyp. Por që të dy kanë dalë me partnerë të ndryshëm. Ka nxitur spekulime rreth mashtrimit ose të paktën, lëvizjes shumë herët. Pra, a ka mbaruar koha për një divorc miqësor?

“Gjërat janë bërë të shëmtuara”

Një burim zbuloi së fundmi për OK!, “Ata ranë dakord të ndaheshin me qëllimet më të mira, por gjërat janë bërë të shëmtuara”. Dhe se Kyle është “ende duke e përvëluar” marrëdhënien komode të Mauricios me partnerin e tij në Dancing with the Stars, Ema Slater. Insajderi vuri në dukje, “Ai tashmë po sillet si beqari më i përshtatshëm në qytet.”

Para njoftimit të ndarjes, marrëdhënia e Kyle me Morgan Wade kishte qenë në qendër të mediave. Anëtari i kastit veteran të Real Housewives të Beverly Hills nuk bëri përpjekje të mëdha për të zbutur thashethemet. Morgan madje është shfaqur në këtë sezon të RHOBH si “miku” i Kyle.

Mauricio duket se ka lëvizur nga Kyle, por a është me Emma Slater?

Nga ana e tij, Mauricio është ndjerë paksa shumë rehat me partneren e tij të kërcimit, duke arritur deri në shtrirjen e duarve në publik. Të dy Emma dhe Mauricio “qeshënin” me thashethemet, por aty ku ka tym, ka zjarr dhe të gjithë e dimë këtë.

Ndërsa Kyle ishte i zënë duke siguruar fansat se gjithçka ishte mirë pas ndarjes, burimi vuri në dukje se ata “nuk duan të martohen më”.

Por edhe nëse gjërat shkojnë mirë, çifti tani duhet të vendosë se çfarë të bëjë me pasurinë e tyre të madhe. Dhe paratë tentojnë të nxjerrin më të keqen te njerëzit. Kyle dhe Mo u martuan në vitin 1996 dhe nuk kishin një paramartesë. Tha i brendshëm: “Ka shumë frikë se si të ndajnë pasurinë e tyre prej 100 milionë dollarësh dhe pronat e pasurive të paluajtshme. Por të dy duan të vazhdojnë përpara.”

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.