Kyle Richards e quan RHOBH sezonin 13 'të izoluar' mes ndarjes së Mauricio Umansky

Klea

Kyle Richards e quan RHOBH sezonin 13 ‘të izoluar’ mes ndarjes së Mauricio Umansky

Një nga gjërat më të bukura të realitetit televiziv është empatia me ata që kanë vështirësi në ekran. Marrëdhëniet parasociale mund të jenë një gjë e rrezikshme, por të qenit një adhurues i, të themi, një amvise e vërtetë, mund të jetë shpërblyese kur ato rriten dhe arrijnë.

Kritikët, megjithatë, kanë vënë në pikëpyetje se sa reale janë me të vërtetë betejat në ekran. Nëse Kyle RichardsPër shembull, i ka falsifikuar problemet e saj martesore Mauricio Umanskykjo do të ishte tradhtia e fundit ndaj Amvise të vërteta të Beverly Hills Tifozët.

Nga ana tjetër, nëse çështjet e ndarjes së tyre janë reale, a është vendi më i mirë për të përpunuar emocionet e tyre pas një mori kamerash? Tani, pak para premierës së sezonit 13, Kyle ka hyrë në rrjetet sociale për të adresuar sfidat me të cilat është përballur gjatë xhirimeve të sezonit.

Kyle pranon se sa “sfidues” ishte sezoni 13

Përpara sezonit 13, Kyle bëri një postim në IG duke shkruar, “Sonte! Fillon sezoni 13.” Ajo reflektoi, “13 vjet… Ja prapë. Çdo sezon sjell gjithmonë kthesa të papritura. Këtë sezon më shumë se kurrë. Normalisht jam një njeri që izolohem kur kam vështirësi, kështu që lundrimi në këtë periudhë të jetës sime ndërsa kamerat rrotulloheshin ishte sfiduese për të thënë të paktën.”

Ajo vazhdoi: “Jam mirënjohëse për këtë [there] janë gjithashtu shumë kohë argëtuese. Në fund të fundit, kjo ka qenë ajo që më ka bërë të kthehem vit pas viti. Kjo dhe marrëdhëniet e mia me njerëzit që bëjnë RHOBH. Cast dhe ekuipazhi. Pra, tani është koha të rri duarkryq dhe të shikoj (dhe që unë t’i rijetoj këto momente. Të mira dhe të këqija.)”

Kyle e përfundoi postimin duke shkruar: “Si gjithmonë, faleminderit që e shikoni. Dhe faleminderit që erdhët në këtë udhëtim të egër që ne e quajmë jetë.” Kyle ka luftuar dhe duhet të pyesim veten nëse kjo luftë duhet të ishte rezervuar për jashtë kamerave. Shumë komentues pyetën nëse Kyle dhe çështjet e saj martesore ishin shfrytëzuar, gjë që shtron pyetjen nëse akordimi është mbështetës.

Sezoni 13 i Real Housewives of Beverly Hills transmetohet sonte të mërkurën, 25 tetor në orën 8/7c në Bravo.