Kyle Richards

Klea

Kyle Richards e çon në hapin tjetër marrëdhënien lezbike me Morgan Wade!

Kyle Richards e çon në hapin tjetër marrëdhënien lezbike me Morgan Wade!

Kyle Richards dhe Morgan Uejd përfshihen së bashku në një projekt. Raporti vjen pas thashethemeve të supozuara se Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli u përfshi në një romancë me këngëtarin e vendit.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle Richards dhe Morgan Wade Marrëdhënia e punës u konfirmua pasi ata u panë duke filmuar në Belly Up në Aspen, Kolorado, të dielën mbrëma.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Pjesëmarrësve iu kërkua të nënshkruanin njoftime për të lejuar që pamjet e kapura në ngjarje të përdoren në dokumentar, sipas raportit. Kyle, Në kamera do të shfaqet edhe producenti ekzekutiv i projektit.

Dokumentari do të bëjë kronikë e Morganit lufton me varësinë dhe problemet shëndetësore në mes të rritjes së saj në famë. Në Maj, Morgan i tha Page Six se ajo planifikoi t’i nënshtrohej një mastektomie të dyfishtë pasi mësoi se kishte gjenin BRCA. Gjeni tregon për një faktor të lartë rreziku për kancerin e ardhshëm të gjirit dhe vezoreve.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Muajin tjetër, artistja e vendit shkoi në Instagram për të zbuluar se ajo ishte diagnostikuar me sindromën Tourette, një gjendje neurologjike që shkakton tike të papritura.

“Për ta mbajtur këtë të shkurtër dhe të ëmbël – nëse më shihni duke tundur kokën shumë, kam atë të Tourette”, shkroi ajo. “Disa njerëz me të vërtetë pyesin – të tjerëve u pëlqen të më trollojnë, kjo është ajo që është. Bëj fytyra dhe zhurma të çuditshme ndonjëherë dhe më dridhet koka. Kështu që vetëm mendoni para se të gjykoni.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle Richards zbuloi më parë se ajo u takua për herë të parë Morgan në shkurt 2022, pasi dëgjoi muzikën e saj gjatë një udhëtimi.

“Miqësitë më të pamundshme që disa mund ta mendojnë, por farefisnia nuk njeh kufij”, shkroi ylli i Bravo në Instagram krahas një fotoje të dyshes duke ndarë drekën me miqtë.

Kyle dhe Morgan kanë ndarë një miqësi të ngushtë që atëherë dhe madje kanë pasur tatuazhe që përputhen. Gratë morën pjesë në Nderimet dhe Çmimet e Muzikës Amerikane 2022 dhe madje kanë udhëtuar së bashku, duke kaluar kohë me miqtë në Meksikë dhe me e Morganit familje në Atlanta.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Marrëdhënia e tyre e ngushtë ngriti vetulla pasi lajmi u publikua Kyle dhe burri i saj, Mauricio Umansky, e kishte quajtur dorëheqjen. Njerëzit ishin të parët që e raportuan këtë Kyle ishte ndarë nga manjati i pasurive të paluajtshme pasi ishte martuar për 27 vjet. Çifti ka tre vajza së bashku, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15. Kyle ka edhe një vajzë 34-vjeçare nga martesa me bashkëshortin e parë, Guraish Aldjufrie.

Kyle dhe Mauricio postuan një deklaratë të përbashkët në Instagram, duke pranuar vetëm se kishin përjetuar një “vit të vështirë”.

Kyle Richards

Kyle më vonë hodhi poshtë thashethemet që qarkullonin që e akuzonin për lidhje romantike me të Morgan, duke pohuar se me këngëtaren ndante vetëm miqësi.

Ndërkohë, RHOBH prodhimi u rikthye për të kapur pasojat e ndarjes së bombës për Sezonin 13.

Një burim prodhimi i tha Dielli i SHBA -“Kyle dhe e Mauricios Problemet e martesës diskutohen në emision këtë sezon të ardhshëm. Ishte e pamundur të injorosh gjithçka që po ndodhte Kyleprivatisht dhe publikisht.”

Insajderi zbuloi – “Kastët flasin për të gjitha spekulimet e fansave për një ndarje që filloi muaj më parë në mediat sociale.”

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla