Kyle Richards dyfishohet në lidhjen e mundshme me një grua

Klea

Kyle Richards dyfishohet në lidhjen e mundshme me një grua

Nga momenti Kyle Richards dhe problemet martesore të Mauricio Umansky goditën shtypin, spekulimet rreth tradhtisë shpërthyen. Mauricio që atëherë është lidhur me shumë gra, por Kyle me vetëm një – Morgan Wade.

Fansat vunë në dukje disa faktorë për të sugjeruar që Kyle dhe Morgan ishin në një lidhje, kryesisht, unazat dhe tatuazhet e tyre që përputheshin. Që atëherë, provat duket se vetëm po rriten.

Përzieni thashethemet me faktin se Kyle tha se do të ishte e interesuar të dilte me një grua, dhe Kyle ka një recetë për një mulli thashethemesh. Anëtarët e kastit të saj të Real Housewives of Beverly Hills fillimisht u tronditën nga pranimi i saj. Tani, vështirë se duket si një surprizë.

Kyle Richards deklaron se ka ndryshuar

Në pjesën e parë të ribashkimit të sezonit 13 të RHOBH, Kyle u tha miqve të saj: “Unë kam ndryshuar”. Ajo shpjegoi: “Unë u rrita [where] gjithçka duhej të ishte sipas librit, dhe gjithçka që nëna jote të mëson se është ajo që duhet të mendosh dhe besosh.”

Duke iu referuar mundësisë së lidhjes me një grua, Kyle tha: “Këtë vit e gjysmë kam ndryshuar. Nuk e di se çfarë ka e ardhmja, kështu që pse të mos them ndoshta?” Nëse do të vendosja kapelën time prej llamarine këtu, mund të sugjeroja që Kyle tashmë po takohej me Morganin dhe po krijonte një afat kohor të besueshëm për zbulimin e marrëdhënies. Por kjo nuk është gjë tjetër veçse hamendje e pabazë.

Gjatë ribashkimit, fansat panë gjithashtu Kyle të gjuante Dorit Kemsley për fillimin dhe përhapjen e thashethemeve për Morgan. Dorit u përgjigj: “Kyle, situata e Morganit ka qenë në media dhe nuk ishte për shkak të komentit tim.” Në të vërtetë, nëse Dorit ishte një faktor shtytës, kontributi i saj në thashethemet duhet të ketë qenë minimal.

Ribashkimi i Sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën e ardhshme, më 6 mars, në orën 8/7c në Bravo.