Kyle Richards Dishes on Dancing with the Stars Elimination nga Mauricio Umansky

Klea

Kyle Richards Dishes on Dancing with the Stars Elimination nga Mauricio Umansky

Duke kërcyer me yjet pro Emma Slater ishte partner Mauricio Umansky. Ajo foli për besimin e saj se gjyqtarët po e nënvizonin atë. Reagimet pozitive nga gjyqtarët nuk përputheshin me rezultatet e tij.

Mauricio është ndarë nga gruaja e tij, Kyle Richards. Gjatë sezonit 13 të Real Housewives of Beverly Hills, shfaqen problemet e tyre martesore.

Kyle mori pjesë në premierën e sezonit 32 të DWTS. Ndërsa Mauricio pohoi se ishte e rezervuar dhe e zënë, ajo mund të ketë shmangur shikimin e lëvizjeve intime të Emës dhe Mauricios në pistën e vallëzimit. Dyshja e kërcimit e kanë nxjerrë miqësinë e tyre nga salla e ballit dhe në mbretërinë e mbajtjes së dorës. Dhe në vend që të merrte pjesë në BravoCon 2023 me Kyle, Mauricio u shoqërua me Emën. Ndërkohë Kyle ka shpërthyer në lot duke folur për ndarjen e tyre.

A u eliminuan Mauricio dhe Ema për shkak të kërcimit të tyre të pistë?

(Disney/Eric McCandless)

Njerëzit raportuan se Kyle diskutoi daljen e Mauricios në sallën e ballit në BravoCon. Ai u eliminua në Natën e Përbindëshave. Tango e tij argjentinase atë natë nuk ishte e keqe. “U ndjeva i trishtuar sepse ai bëri një punë të mrekullueshme. … Nuk mendoja se ishte e drejtë,” tha Kyle. “Ai është shumë konkurrues.”

Një anëtar i audiencës pyeti nëse çifti u eliminua për shkak të “gërshërëve” gjatë kërcimit të tyre bashkëkohor një javë më parë. Një kërcim që Mauricio ia dedikoi ëmbël gruas së tij. Ick!

Daryn Carp, moderatori i panelit, tha: “Është mirë, të gjithë gërryhen.” Kyle dukej i hutuar. “Kush ishte duke gërshërë?” ajo pyeti.

“Nuk e di sepse nuk dija për gërshërët. Oopsie daisies, më ka marrë malli. Por unë votova për ta.” Kyle shtoi: “Pra, nuk e di. Une nuk e di.”

Mauricio i tha më parë People se çfarë përvojë transformuese ka qenë DWTS. “Kam mbajtur një dietë të shkëlqyer, kam humbur 20 kilogramë në gjashtë javë. Une jam [in] formë e mirë fizike sa kam qenë ndonjëherë”, tha ai. “Emma ka qenë një shoqe e shkëlqyer, një trajner i madh, një besimtare e madhe dhe emocionalisht, ka qenë gjithashtu një udhëtim i mrekullueshëm.”

Ai gjithashtu vlerësoi se sa mbështetëse ishte familja e tij gjatë kësaj përvoje. “Kyle ka qenë mbështetës,” shtoi ai për gruan e tij. “Pavarësisht nga fakti se ajo nuk ka qenë këtu, ajo ka pasur gjërat e saj që po ndodhin dhe çfarë keni bërë ju, por të gjithë kanë qenë super mbështetës.”

Po nëse Ema dhe Mauricio janë thjesht miq? Ne do të duhet të qëndrojmë të sintonizuar për ta zbuluar.

Dancing with the Stars vazhdon të martën në ABC dhe Disney+. Dhe mund të kapni Real Housewives of Beverly Hills në Bravo, të mërkurën në mbrëmje në orën 8/7c.