Kyle Richards and Morgan Wade

Klea

Kyle Richards dhe Morgan Wade u dalluan në një takim intim me veshje të përshtatshme, të mbështetur në njëri-tjetrin dhe duke pëshpëritur në vesh!

Kyle Richards dhe Morgan Wade u dalluan në një takim intim me veshje të përshtatshme, të mbështetur në njëri-tjetrin dhe duke pëshpëritur në vesh!

Kyle Richards dhe i dashuri i saj i supozuar lezbike, Morgan Uejd, kthyen kokën së fundmi kur u panë duke shijuar një takim intim, duke tundur jo më pak veshjet e koordinuara. Dyshja nuk u shmang nga PDA, duke u përkulur me njëri-tjetrin dhe duke ndarë biseda të heshtura, duke i lënë fansat dhe shikuesit të gumëzhinin nga spekulimet.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Pëshpëritjet po bëhen gjithnjë e më të forta për një romancë të mundshme mes tyre Kyle Richards54, dhe Morgan Uejd28, sidomos pas ndarjes së saj nga i shoqi për një kohë të gjatë, Mauricio Umansky.

Kyle Richards

Faqja Gjashtë foto të kapura, Kyle Richards binjakëzimi në veshjet e përputhshme me Morgan në një shëtitje të rastësishme në Buellton, Kaliforni. Fotot e çastit zbulojnë se dyshja po shijojnë ditën e tyre, duke ecur shumë afër dhe duken mjaft komode teksa eksploronin qytetin simpatik.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Arratisja gjatë ditës pati pjesën e vet të momenteve intime. Në një goditje të sinqertë, Kyle ishte pare duke u përkulur afër Morgan nga pas teksa i pëshpëriste këngëtares diçka të ëmbël në vesh.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Morgan mori një moment për të klikuar një selfie me shoqen e saj të ngushtë dhe të dashurën e përfolur, Kyle Richardsnënë e katër fëmijëve.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills ylli kishte një bluzë të zezë, xhinse blu të grisura dhe një kapele kamioni. Ajo e përfundoi pamjen e saj të qetë me syze dielli dhe atlete me ngjyrë portokalli.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Ansamblin e saj të relaksuar e ka shoqëruar me syze dielli dhe atlete me ngjyrë portokalli.

Ndërkohë, këngëtarja e “Wilder Days” kishte një pamje të ngjashme.

Ajo zgjodhi një bluzë grafike të zezë të kombinuar me xhinse të grisura blu ashtu si Kyle. Veshja e saj ishte e rrumbullakosur me goditje Nike kuq dhe të bardhë, një kapele të kuqe kamioni dhe syze dielli.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kjo shëtitje pazari ndjek nga afër në fund të Mauricio, 53, duke u derdhur ekskluzivisht në prizë. Ai zbuloi se pavarësisht ndarjes së tyre në korrik, ai dhe Kyle nuk kanë hequr dorë plotësisht nga martesa e tyre.

Kyle Richards

Blerja e Beverly Hills ylli u hap në prizë, duke rrëfyer: “Ne po luftojmë. Ne kemi qenë shumë të hapur për këtë”, pasi shfaqi lëvizjet e tij në “Dancing with the Stars” të martën e kaluar.

Manjati i pronave komentoi më tej marrëdhënien e tij me Kyle54, duke vënë në dukje se do të “përpiqen” t’i ndreqin gjërat dhe do të “shohin” se ku të çon.

Kyle Richards

Ndërsa çifti, i lidhur nga 27 vite martesë, po përballet me çështjet e marrëdhënieve të tyre, muhabetet rreth tyre Kyle dhe e Morganit romanca e supozuar nuk tregon asnjë shenjë se po vdes.

Edhe pse ajo i hedh poshtë me ashpërsi thashethemet e tilla, Bravolebrity vetëm sa ka ndezur më tej mullirin e thashethemeve duke ndarë skena rrëqethëse me këngëtaren në videoklipin e saj të fundit muzikor.

Kyle Richards

Mulliri i thashethemeve u tejkalua këtë javë kur doli në dritë kjo Morgan28, sportive një tatuazh të Kyle’s fillestare. Dhe këtu është shkelmuesi – vetë “Shtëpia” ishte ajo që i bëri bojë këngëtares së kantri – përveç tatuazheve të zemrës.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Jo vetëm binjakëzimi me tatuazhe, Kyle dhe Morgan e kanë ngritur lojën e tyre të ngjashme, duke vendosur unaza identike.

Kyle Richards dhe Morgan Wade - unaza që përputhen

Ky homazh me bojë bëri debutimin e tij në trailerin e zjarrtë për Amvisat e vërteta të Beverly Hills Sezoni 13. Veçori gjithashtu ngacmuesi i mbushur me tension Mauricio dhe Kyle duke u përballur me pëshpëritjet e pabesisë, të gjitha nën syrin vigjilent të kamerave.

“Më vjen mirë që je ti atje jashtë që ke një lidhje,” i thotë manjati i pasurive të paluajtshme gruas së tij të larguar, e cila më pas përgjigjet: “Për një herë, jam unë.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills premierë më 25 tetor në 20:00 ET në Bravo.