Kyle Richards dhe Mauricio Umansky tani po bëjnë pushime të ndarë

Klea

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky tani po bëjnë pushime të ndarë

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kanë kaluar shumë këtë vit. Tifozët janë të vetëdijshëm për këtë. Duket se sa herë që njëri prej tyre merr frymë në mënyrë të dukshme, mediat e kanë mbizotëruar.

Pavarësisht nga të gjitha uljet dhe ngritjet e tyre këtë vit, yjet e Real Housewives të Beverly Hills siguruan fansat se familja do të ishte gjithmonë e para. Pavarësisht se ku përfundoi lidhja, ata ranë dakord që fëmijët do të ishin prioriteti i tyre i parë.

Si të tillë, Kyle dhe Mauricio u thanë fansave më shumë se një herë se do t’i kalonin pushimet së bashku. Megjithatë, bazuar në aktivitetin e tyre të fundit në Instagram, fansat kanë vënë në dyshim se sa të vërteta ishin këto garanci.

Kyle është në Meksikë, Mauricio në shpatet

Më 19 dhjetor, Kyle ndau një foto në Instagram nga Punta De Mita në shtetin meksikan të Nayarit. Në mbishkrimin e postimit shkruhej: “Ndonjëherë ne thjesht duhet t’i shpëtojmë realitetit për pak.” Është interesante se PEOPLE fillimisht raportoi se komentet në postim ishin çaktivizuar. Që atëherë ato janë ndezur, por vetëm në një kapacitet të kufizuar.

Bazuar në ndjenjat në komentet që ishin të disponueshme, nuk ishte e vështirë të kuptohej pse ato do të ishin fikur në fillim. Shumë e kritikuan Kyle-n, duke vënë në dyshim pse asaj i duhej një arratisje duke pasur parasysh jetën e saj të përgjithshme luksoze. Megjithatë, fansat e Kyle u shfaqën me forcë të plotë, me një që u kujtonte përdoruesve të tjerë të IG se “TË GJITHË kanë pikën e tyre të thyerjes dhe kanë nevojë për ngushëllim.”

Ndërkohë Mauricio dukej se po shpëtonte më vete, me një përditësim të “Instagram Stories” që e tregoi atë duke goditur në shpatet me këngëtaren Anitta dhe kolegen e Dancing with the Stars, Lele Pons (kujdes Lele, fansat do të fillojnë të takohen me thashethemet për ty dhe Mo ). Këtu shpresojmë që Kyle dhe Mauricio të ndiejnë pak paqe në kohën e tyre të ndarë.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 rikthehet më 3 janar 2024 në orën 8/7c në Bravo.