Kyle Richards

Klea

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky prezantojnë Frontin e Bashkuar mes lidhjes së saj lezbike me Morgan Wade

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky prezantojnë Frontin e Bashkuar mes lidhjes së saj lezbike me Morgan Wade

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky po paraqesin një front të bashkuar në mes të shpërbërjes së tyre të raportuar.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills ylli së fundmi ka pozuar së bashku me bashkëshortin dhe katër vajzat e saj, Farrah, 34, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15, ndërsa po pushonte në një jaht në Itali.

Kyle Richards

Ylli 54-vjeçar i Bravo ka tundur një fustan të zi në një foto të postuar në llogarinë e Sophia në Instagram të dielën. Mauricio ishte fotografuar e veshur me një këmishë jeshile dhe të gjitha vajzat ishin të veshura me fustane.

Kyle Richards

Sofia mbishkrimi i serisë fotografike — “Natën e kaluar në Positano”.

Kyle Richards ende nuk ka ndarë foto që përfshijnë atë dhe bashkëshortin e saj, vetëm imazhe të saj dhe vajzave të saj. Ylli i realitetit tërhoqi vëmendjen e fansave dhe ndjekësve kur shpërndau një video të kapur gjatë një seance ngritjeje peshash në jaht. Nëna e katër fëmijëve stërviti në kuvertë me bikini të zeza dhe atlete të kuqe, në një video të postuar të shtunën.

“Unë kurrë nuk kam parë pesha të tilla, por ato do të bëjnë,” shkroi ajo në storjen e saj në Instagram.

Kyle Richards

Udhëtimi luksoz vjen një muaj pasi lajmi u publikua Kyle Richards e kishte thirrur dorëheqjen me Blerja e Beverly Hills Agjente imobiliare, pas një martese 27-vjeçare.

Çifti mohoi që një divorc ishte në punë në atë kohë, madje e kaluan katër korrikun së bashku. Dyshja gjithashtu shkëmbyen shaka miqësore në Instagram dhe Mauricio53 vjeç, mori miratimin e tij kur gruaja e tij dhe këngëtarja e muzikës country, Morgan Uejd, publikoi një video muzikore sugjeruese, më 10 gusht.

Kyle Richards

Kyle mohoi një romancë të përfolur me Morgan Uejd, 28, duke këmbëngulur se dyshja ishin “thjesht miq”. Ylli i RHOBH së fundmi u kundërshtua me Jeff Lewis, i cili bëri shaka për muhabetin gjatë një paraqitjeje në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Kyle Richards

Videoja, e titulluar “Fall in Love with Me”, shfaqi çiftin pothuajse duke u puthur, duke ndarë një vaskë dhe duke ushqyer njëri-tjetrin, ndër aktivitete të tjera provokuese. Prodhimi me avull supozohet se ishte krijuar për të “tallur” me thashethemet e arratisura.

Kyle Richards tha në fillim të këtij muaji – “Nëse ata do të flasin, ju gjithashtu mund t’u jepni atyre diçka për të folur.”

Kyle Richards

Morgan Uejd shtoi—“Ne menduam se do të ishte një ide e mirë që të … trollojmë pak trollët.”

Kyle Richards gjithashtu u detyrua të rrëzojë thashethemet se ajo po përdorte Ozempic pasi ajo shfaqi fizikun e saj të shkurtuar në mediat sociale.

Kyle Richards

Në qershor, një nga Kyle’s ndjekësit e akuzuan atë për abuzim me ilaçet me recetë, të cilat përdoren për të trajtuar njerëzit me diabet të tipit 2.

Kyle Richards

Kyle iu përgjigj fansit në seksionin e komenteve të postimit.

“Unë kurrë nuk kam provuar Ozempic ose ndonjë nga ato ilaçe, kështu që ndaloni përhapjen e gënjeshtrave. Ti nuk më njeh mua” Kyle ka shkruar.

Ajo shtoi: “Më vjen keq, por ju nuk merrni muskuj nga kjo me aq mirësi🖕🏼.”

Kyle Richards

Një tjetër fanse e shtypi yllin e realitetit, duke komentuar: “Mos gënjeni dhe thjesht pranojeni atë. Ne femrat do ta respektonim më shumë. Të gjithë janë në të! Keni luftuar për vite dhe tani krejt papritur mund të stërviteni dhe të humbisni 50 kilogramë? 🤥.”

Kyle goditi përsëri – “Unë nuk humba 50 paund o budalla. Unë kam mbaruar duke u shpjeguar njerëzve që nuk duan të dëgjojnë të vërtetën.”

Kyle Richards

Në fillim të këtij viti, nëna e katër fëmijëve shpjegoi se marrja e shëndetit të saj prioritet kishte rezultuar në një figurë më të dobët.

“JO alkool, bukë, makarona, sheqer. Unë ha proteina, fruta dhe perime. Kyle tha, në janar. “Tani që jam pesha që dua të jem, herë pas here do të kem sasi të vogla makaronash etj. Por jo alkool që nga 15 korriku.”