Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kaluan së bashku Ditën e Falënderimeve

Klea

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kaluan së bashku Ditën e Falënderimeve

Pavarësisht ndarjes së tyre martesore, Kyle Richards dhe Mauricio Umansky festuan Ditën e Falënderimeve si familje me katër vajzat e tyre. Secili prej tyre ka postuar foto dhe klipe në Instagram duke ndarë festat e tyre të festave, gjatë të cilave kanë pritur rreth “15 apo 16” persona të tjerë.

I veshur me një përparëse, ish-konkurrenti i Dancing with the Stars tregoi lojën e tij të kuzhinës, ndërsa Kyle ndezi pjatat e skuqura. Të Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli bëri humor me bashkëshortin e saj duke ngritur kapakët e çdo ene në mënyrë që ai të mund të fotografonte të gjithë ushqimin.

Në korrik 2023, çifti njoftoi ndarjen e martesës së tyre 27-vjeçare. Në atë kohë, një burim i afërt me çiftin tha: “Kyle dhe Mauricio janë ndarë prej pak kohësh, por ende jetojnë nën të njëjtën çati. Ata mbeten miqësorë teksa kuptojnë se çfarë do të ndodhë më pas për ta dhe familjen e tyre.”

Dita e Falënderimeve është ende një festë familjare për Kyle dhe Mauricio

Edhe pse martesa e tyre është në terren të lëkundur, Kyle dhe Mo paraqitën një front të bashkuar për festën me katër vajzat e tyre: Farrah, Alexia, Sophia dhe Portia. Kyle madje përfshiu një video të barinjve gjermanë të familjes Luna dhe River, me Mauricio të etiketuar në sfond.

Pas një darke me gjeldeti dhe të gjitha stolitë, të ftuarit u mblodhën në dhomën e ndenjes. Atje Mauricio argëtoi mysafirët e tyre duke luajtur në piano.

Në muajt pas shpalljes së tyre, si Kyle dhe Mo kanë qenë të hapur për situatën e tyre të ndërlikuar. Por kjo nuk do të thotë se ata po ndajnë çdo detaj. Ylli i Buying Beverly Hills kohët e fundit u bë pak i prekshëm, duke i thënë një drejtuesi të podcast-it: “Kur ta di se çfarë po bëj me martesën time, do t’ju njoftoj të gjithëve. Deri atëherë, të gjithë mund të bëjnë një shëtitje dhe të kërcejnë.”

Çarje në marrëdhënie

Foto nga: Ella Hovsepian/Getty Images

Mauricio gjithashtu pranoi se ai nuk po ndjek sezonin 13 të Real Housewives. Por më pas, deri vonë ai kishte kaluar shumë nga koha e tij duke bërë prova me partneren e tij të kërcimit DWTS Emma Slater. U qarkulluan thashetheme se ai dhe Ema ishin të lidhur në mënyrë romantike, gjë që të dy e kanë mohuar.

“Unë e di që ata po dramatizojnë gjithçka,” tha Mau për RHOBH. “Ka një mori gjërash që nuk dua t’i shoh sepse thjesht do të krijojë më shumë zhurmë për mua dhe më shumë opinione.”

Për më tepër, gjatë verës flitej për miqësinë e Kyle me këngëtarin e muzikës country Morgan Wade. Kyle u shfaq si dashuria e Morganit në një video muzikore, e cila përfshinte një puthje të zjarrtë. Por ajo këmbëngul se ishte vetëm një punë aktrimi dhe ajo dhe Morgan janë thjesht miq të mirë.

Në tetor, Kyle i tha prezantuesit të Watch What Happens Live, Andy Cohen se ishte ajo që kërkoi ndarjen. “Kjo e ka origjinën nga unë,” tha ajo. Asnjë shpjegim nuk u ofrua për ndarjen.

The Real Housewives of Beverly Hills transmetohet të mërkurën në 8/7c në Bravo.