Kyle Richards dhe Mauricio Umansky janë të përkëdhelur me njëri-tjetrin

Klea

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky janë të përkëdhelur me njëri-tjetrin

Shumica e çifteve të larguar përpiqen t’i mbajnë gjërat civile në fillim të ndarjes, veçanërisht nëse përfshihen fëmijët. Por është e vështirë të mbash këtë vullnet të mirë të ndërsjellë kur secila palë po ecën përpara me jetën e tyre. Në një moment, arsyet pse ata u ndanë në radhë të parë bëhen më të dukshme. Duket se Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kishte atë moment gjatë pushimeve.

Disa nga mashtrimet e themeluesit të Agjencisë ngritën vetullat dhe dhanë një kontekst se ku qëndrojnë prioritetet e Mauricio-s pas ndarjes. Ai është jashtë për të festuar, duke hequr këmishën sa herë që i jepet mundësia.

Mo po i nervozon Kyle. Ajo mund të jetë deri në nervin e saj të fundit, nëse kjo lloj sjelljeje vazhdon.

Mauricio “preku një nerv” me Kyle në Aspen

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills dhe burri i saj i larguar “ranë dakord të kalonin pushimet së bashku në Kolorado”, tha një burim i brendshëm për Star Magazine, përmes OK! Revistë. Ideja ishte që të bashkonin katër vajzat e tyre nën një çati.

Por Mauricio bëri bujë gjatë një nate në qytetin në Aspen të kaluar me influencues socialë më të rinj, duke përfshirë 31-vjeçaren Alexandra Wolfe dhe Lele Pons, 27. Sipas një burimi të afërt me ish-çiftin, ishte një shkelje e tyre. protokoll.

“Kyle dhe Mauricio po lejojnë njëri-tjetrin të bëjnë atë që duan, me kusht që të mos bëjnë asgjë të turpshme,” shpjegoi burimi i brendshëm. “Mauricio ka prekur qartë një nerv.”

Nga ana e saj, prej muajsh u spekulua se Kyle ishte në lidhje me këngëtaren e kantri, Morgan Wade.

“Nuk mund të mohohet se ata shtypin butonat e njëri-tjetrit,” shpjegoi burimi i brendshëm. “Por ata do të vazhdojnë të shikojnë nga ana tjetër – ose do të përpiqen.”

Arsyeja? Disa spekulojnë se nuk duan të divorcohen për shkak të pasurisë së tyre neto prej 100 milionë dollarësh.

Sa i përket kalimit të pushimeve së bashku, Kyle shpjegoi në një intervistë të fundit se ajo “ndihet e lumtur”, por “gjithashtu është ende duke luftuar”.

“Është gjithçka e re për mua,” vazhdoi ajo. “Unë jam martuar gjithë jetën. Ne jemi ende në të njëjtën shtëpi dhe kemi kaluar[pushimet’sëbashkuNukekamidenëpërsakohëdotëjemitëtillëporpopërpiqemitëjemisamënormalënënjësituatëshumëjonormale”[theholidays’togetherIhavenoideahowlongwe’llbelikethatbutwearetryingtobeasnormalaspossibleinaveryun-normalsituation”

“Ne e duam njëri-tjetrin,” shtoi Kyle. Ajo vazhdoi: “Shkojmë në terapi. Të dy duam ta shohim njëri-tjetrin të lumtur. Nuk e di se si duket e ardhmja. Kjo është pjesa më e vështirë sepse e panjohura është e frikshme.”

Shpresojmë që mashtrimet e Mauricios të mos kenë pasur një ndikim masiv. Por do të jetë kuptimplotë për të parë se si ndërveprimet e tyre po ecin përpara. Ndërkohë në RHOBH po luhet drama martesore.

Kapni The Real Housewives of Beverly Hills, të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.