Kyle Richards dhe Mauricio Umansky 'bëjnë mirë' pas ndarjes

Klea

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky ‘bëjnë mirë’ pas ndarjes

Fansat kanë spekuluar prej muajsh, dhe tani është konfirmuar se yjet e Real Housewives of Beverly Hills Kyle Richards dhe Mauricio Umansky janë të ndara. Ndoshta ata po përpiqeshin të mbanin të fshehta detajet e ndarjes së tyre deri në transmetimin e sezonit të ri. Por le ta pranojmë, asgjë nuk qëndron sekret në botën e realitetit televiziv për një kohë të gjatë.

Ndërsa ky është një lajm i trishtuar të dëgjosh për çiftin që kanë qenë të martuar për 27 vjet, në përditësimin më të fundit të Kyle, ajo tha se të dy “po bënin mirë”. Mendoj se kjo është diçka.

Duke luajtur turp

Kyle është pyetur vazhdimisht për statusin e marrëdhënies së saj dhe Mauricio, mes thashethemeve për ndarje dhe divorc. Në pjesën më të madhe, ajo i ka rrëzuar dhe vetëm ka treguar se po kalonin një “kohë sfiduese”.

Ndërsa thashethemet ishin të vazhdueshme gjatë verës, dukej sikur Kyle dhe Mo po përpiqeshin ta zgjidhnin atë. Dyshja kaluan kohë me familjen dhe madje shkuan me pushime në Evropë në gusht. Por sinqerisht, bazuar në atë se sa të çuditshëm kanë qenë, me të vërtetë duket sikur ata janë ndarë për disa kohë dhe janë përpjekur ta mbajnë atë në fund.

Kyle së fundmi iu kërkua të jepte një përditësim në Amazon Live më 8 shtatorin e kaluar. Një shikues pyeti se si ishin gjërat mes saj dhe Mauricio, dhe përgjigja e saj ishte një e thjeshtë, “Po bëjmë mirë.” Ajo shtoi: “Të gjithë duan që unë të zhytem më thellë, por unë mund t’ju them se po bëjmë mirë.”

Fatkeqësisht, është shumë pak vonë. Me mend se do të dëgjojmë më shumë për të në sezonin e ri të RHOBH.

Skena të vështira përpara

Muajin e kaluar ajo tha se kishte “shumë shumë për t’u marrë me të tani”. Ajo la të kuptohet për skenat e vështira që vijnë në sezonin e ri. Dhe ajo nuk po pret me padurim të ripërsërit bisedat e vështira që nuk dëshiron t’i rijetojë kur të transmetohet emisioni.

“E di që sapo latte me erëza me kunguj godet Starbucks, shfaqja do të vijë së shpejti,” u tha ajo fansave. “Dhe nuk do të jetë e lehtë për mua. Aspak.” Ajo e përshkroi sezonin e ri si “shumë dramatik” (tronditës!) dhe ngacmoi një “udhëtim qesharak” dhe një “darkë të çmendur” që do ta bëjë famëkeqin “Dinner Part From Hell” në shtëpinë e Camille Grammer të duket i zbutur në krahasim.

Mauricio ka konfirmuar tashmë se çështjet e tyre martesore do të trajtohen në sezonin 13. Ai i tha Two Ts në një podcast prillin e kaluar se u shfaq gjatë xhirimeve. “Vajzat vendosën të flisnin për këtë në RHOBH, dhe tani është një histori,” ndau ai, duke shtuar se ai dhe Kyle nuk kishin zgjidhje tjetër veçse ta trajtonin këtë çështje në sezonin e ri.

Përveçse Mauricio pranoi historinë e ardhshme, Andy Cohen gjithashtu tregoi se për shkak të të gjitha lajmeve, shikuesit mund të mos jenë aq të tronditur për ndarjen e Kyle dhe Mo kur të transmetohet në shfaqje. Epo, mendon?

Me mend se do të duhet të presim për detajet kur sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills të fillojë të transmetohet në nëntor 2023.