Portia (Kyle

Klea

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky befasojnë vajzën 16-vjeçare Portia me Porsche 90 mijë dollarë

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky befasojnë vajzën 16-vjeçare Portia me Porsche 90 mijë dollarë

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kanë bërë një surprizë emocionuese për vajzën e tyre e Portias Ditëlindja e 16-të, duke i dhuruar asaj një Porsche luksoze prej 90,000 dollarësh në një moment prekës familjar të kapur në TikTok.

Portia (vajza e Kyle)

Ish-çifti, të cilët kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore pas divorcit, orkestruan surprizën në rezidencën e tyre në Beverly Hills në fillim të kësaj jave.

Video të shpërndara nga vajza e tyre Sofia dokumentoi zbulimin emocional si Portia u çua jashtë, ku e priste automjeti luksoz i stolisur me një hark të kuq të mrekullueshëm.

Portia (vajza e Kyle)

te dyja Kyle55, dhe Mauricio53 vjeç, nuk mund ta përmbajë eksitimin e tyre, duke ngacmuar me lojëra, “Makina e kujt është ajo?” Portia, i pushtuar nga emocionet, bërtiti: “A je serioz?” lotët i rridhnin në sytë ndërsa ajo nxitoi drejt udhëtimit të saj të ri, një Porsche Cayenne Coupé tërësisht e zezë.

Gëzimi i familjes ishte i dukshëm teksa festonin së bashku, me prindërit dhe vajzat e tyre Aleksia28, dhe Sofia24, i përqafuar Portia gjatë momentit të veçantë. Richards‘Vajza e madhe, Farrah Aldjufrie35-vjeçari nga një lidhje e mëparshme, nuk ishte i pranishëm për surprizën.

Portia (vajza e Kyle)

Sofia e mbishkrimi i klipit me një “Surprizë” të thjeshtë, duke kapur thelbin e rastit të përzemërt.

Pas zbulimit, një video tjetër tregonte Umansky familja duke shijuar Porsche, me Portia duke bërtitur: “Po e fshikulloj!” ndërsa bënin një xhiro me gëzim rreth lagjes së tyre të pasur. Pjesa e brendshme e automjetit luksoz përmbante sedilje elegante ngjyrë kafe, duke i shtuar humorin festiv.

Portia (vajza e Kyle)

e Portias Ky moment historik vjen menjëherë pasi ajo festoi 16-tën e saj të ëmbël më 1 mars, një ditë e shënuar nga bashkimi familjar, pavarësisht ndarjes së prindërve të saj vitin e kaluar pas 27 vitesh martesë. Pavarësisht ndarjes së tyre, Richards dhe Umansky kanë mbetur të lidhur, shpesh duke u bashkuar për ngjarje dhe festime familjare.

Duke reflektuar mbi ndryshimet në marrëdhëniet e tyre, Kyle Së fundmi ndau ndjenjat e saj në një podcast, duke e përshkruar ditën që Umansky u largua si surreale. Ndërsa ata nuk kanë bërë kërkesë për divorc, Richards ka bërë rregullime personale, duke përfshirë një ndryshim delikate në rrjetet sociale, ku ajo hoqi Umansky nga mbiemri i saj.

Mauricio Umansky

Ndërsa familja lundron në këto ndryshime, ata vazhdojnë t’i japin përparësi lumturisë së fëmijëve të tyre, siç shihet në e Portias surprizë e paharrueshme e Porsche.

Gjesti nënvizon angazhimin e tyre për të mbajtur një dinamikë mbështetëse bashkë-prindërore, edhe në mes të tranzicioneve personale.

Kyle Richards

Për Richardse cila po përshtatet me një kapitull të ri, mbështetja e familjes së saj mbetet një spirancë vendimtare, me motrën Kathy Hilton kohët e fundit ka ndarë njohuri mbi udhëtimin e motrës së saj pas ndarjes, duke e përshkruar atë si një tranzicion “shumë të frikshëm” pas gati tre dekadash së bashku.

Në momentin historik të tyre të fundit familjar, Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kanë treguar edhe një herë se lidhjet familjare dhe festimet mbeten në krye të rrugëtimit të tyre të përbashkët, duke krijuar kujtime që padyshim do të jehonë për vitet në vijim.