Kyle Richards

Klea

Kyle Richards dhe dashnorja e saj lezbike, vunë re duke flirtuar dhe duke u prekur nga afër në Paris

Kyle Richards dhe dashnorja e saj lezbike, vunë re duke flirtuar dhe duke u prekur nga afër në Paris

Kyle Richards dhe Morgan Uejd u dallua duke ndarë një moment “të dallueshëm komod” me kafe në sfondin romantik të Qytetit të Dashurisë.

Kyle Richards

Një informator zbuloi për Page Six se Amvise të vërteta të Beverly Hills Ylli dhe dashnorja e këngëtarit të fshatit – të planifikuar për një performancë mbrëma të së mërkurës në Les Étoiles të Parisit – u panë duke hyrë në një kafene “të ulët” në lagjen Saint-Germain-des-Prés të qytetit të martën në mëngjes.

Kyle Richards

Dëshmitari okular Chelsea Gérard raporton se dyshja “arriti vetëm” dhe u vendos në një tavolinë të rregulluar mirë brenda, ulur në afërsi të njëri-tjetrit.

Kyle Richards

Gérard, një kalimtar vendas, vuri në dukje se të dy zgjodhën të uleshin krah për krah në një tavolinë me katër vende, ku ajo i dëshmoi ata duke u mbështetur shpesh pranë njëri-tjetrit, duke ruajtur afërsinë edhe gjatë momenteve të heshtura, “duke u përkulur vazhdimisht nga njëri-tjetri. , edhe kur nuk flet.”

Kyle Richards

Gérard i thotë gazetës se atmosfera ishte qartësisht “intime”, e karakterizuar nga një “prekje lozonjare” e konsiderueshme e shkëmbyer mes dyshes.

Ajo komenton më tej se kishte një “je ne sais quoi” – një cilësi e papërcaktuar në intimitetin e tyre të lehtë, duke sugjeruar përmes “gjuhës së trupit” se ata janë më shumë se thjesht miq.

Shtypni butonin luaj më poshtë për të parë një klip nga Kyle’s Historia e Instagramit që paraqet çiftin, duke buzëqeshur ndezur në Paris, me një kameraman në tërheqje.

Gjatë takimit me shi, burimet e transmetojnë këtë Kyle – kohët e fundit e shquar për përkushtimin e saj ndaj fitnesit – veshje të veshura për stërvitje, në të kundërt, Morgan Uejd zgjodhi një look me shtresa me një këmishë me kopsa mbi një tjetër, të mbuluar me një kapele. Dyshja kanë zgjedhur të plotësojnë veshjet e tyre me syze dielli.

Morgan Uejd

Kyle Richards54, dhe Morgan Uejd28 vjeç, janë njohur me njëri-tjetrin shumë përpara se e para të përballej me kalvarin “shumë të vështirë” të ndarjes me bashkëshortin e saj afatgjatë. Mauricio Umanskynjë zhvillim që tërhoqi vëmendjen e mediave në korrik.

Kyle Richards

Kyle dhe Morgan jo vetëm tatuazhet që përputhen me sport, por edhe zbukurojnë unazat që përputhen.

Për më tepër, Kyle morën rolin e interesimit romantik të artistit të lindur në Virxhinia në videoklipin “Fall in Love with Me”, ku ata u panë duke u bërë dukshëm intimë dhe madje ishin afër ndarjes së një puthjeje të zjarrtë.

Kyle Richards

Megjithatë, të dyja Kyle dhe Morgan ruajnë qëndrimin e tyre për të mohuar spekulimet e takimeve, duke pohuar se lidhja e tyre është rreptësisht platonike.

Amvise të vërteta të Beverly Hills Kohët e fundit ylli u kundërshtua me Jeff Lewis, i cili bëri shaka për muhabetin gjatë një paraqitjeje në Watch What Happens Live. Jeff i tha prezantuesit Andy Cohen këtë Kyle është një “lesbike në Ozempic”.

Kyle Richards

Sipas burimeve të shumta, Kyle Richards dhe Mauricio Umansky janë ndarë por vazhdojnë të shfaqin një front të bashkuar për publikun.

Kyle Richards

Çifti mohoi që një divorc ishte në punë në atë kohë, madje e kaluan katër korrikun së bashku. Dyshja gjithashtu shkëmbyen shaka miqësore në Instagram dhe Mauricio53-vjeçari, mori miratimin e tij kur gruaja e tij dhe këngëtarja e muzikës country publikuan një video muzikore sugjeruese, më 10 gusht.