Kyle Richards

Klea

Kyle Richards demonstron se si bën seks lezbike me Morgan Wade!

Kyle Richards demonstron se si bën seks lezbike me Morgan Wade!

Në episodin krejt të ri të së martës Amvisat e vërteta të Beverly Hills, Kyle Richards tregon se si lezbiket bëjnë seks. Në klipin skandaloz, Kyle dhe Dorit Kemsley përfshihen në një demonstrim të guximshëm për ta RHOBH bashkë-yll.

Kyle Richards

Kjo skenë provokuese shpaloset gjatë një dreke në natyrë, ndërsa zonjat kënaqen në një lojë të rrezikshme me letra.

Një vrojtim i publikuar të hënën tregon Kyle Richards, 54, duke ndezur një bisedë duke pyetur anëtarët e saj të kastit, “A do të dilje ndonjëherë me një grua?” Derisa Sutton Stracke shpreh mosinteresim, Garcelle Beauvais pranon se e ka konsideruar atë. Kyle ajo përgjigjet në mënyrë të pahijshme me një ngritje supet dhe një “po, ndoshta”, e habitshme Beauvaisi cili kujton Kyle duke thënë më parë se ajo “nuk e kishte bërë kurrë atë vajzë”.

Kyle Richards

Në një rrëfim, Beauvais shënon me humor Kyle’s hapja e re për një marrëdhënie me një grua, duke i referuar dinak lidhjes së saj të ngushtë me artistin e muzikës country, Morgan Uejd. Kyle më pas sjell temën e “gërshërëve”, një pozicion seksual i lezbikeve, i cili shkakton konfuzion midis disa prej ‘Amvisave’.

Kyle Richards

Për ta sqaruar, pyet ajo Kemsli, 47, për të ndihmuar në një demonstrim. Më pas të dy vazhdojnë të shtrihen në tokë, ndërthurin këmbët dhe imitojnë pozicionin me rrobat e tyre.

Kyle Richards

Ky diskutim ndodh në sfondin e thashethemeve të vorbullta rreth Kyle dhe Morgan Uejd29, duke qenë më shumë se miq. Kylee cila njoftoi ndarjen nga burri Mauricio Umansky në korrik 2023, për herë të parë nxiti spekulimet e romancës me Morgan veren e kaluar. Ndërveprimet e tyre në RHOBHduke përfshirë e Morganit pretendim lozonjare se Kyle “Përndjekja” e saj në internet, kanë nxitur më tej këto thashetheme.

Mauricio Umansky

Pavarësisht mohimeve për një lidhje romantike, Kyle dhe Wade ndajnë një lidhje të ngushtë, e dukshme në tatuazhet e tyre, unazat, shkëmbimet e veshjeve dhe veshjet e koordinuara. Në gusht, Kyle u shfaq në e Morganit video muzikore me avull për “Fall in Love With Me”, e cila përmbante skena intime duke përfshirë një banjë me flluska dhe një puthje pothuajse.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Në shtator, të dy u panë duke u përfshirë në “prekje lozonjare” gjatë një shëtitjeje, të përshkruar si “shumë intime”. Për më tepër, Kyle të ftuar Morgan si plus-një të saj Kathy Hilton’s Festa e festës 2023.

Kyle Richards

Dinamika e Kyle dhe e Morganit marrëdhënie, së bashku me ngjarjet e shpalosura midis Amvisat e vërteta të Beverly Hills aktorët, vazhdojnë të magjepsin shikuesit.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.