Kyle Richards bën shaka me Morgan Wade për Mauricio dhe martesën e saj të dështuar

Klea

Kyle Richards bën shaka me Morgan Wade për Mauricio dhe martesën e saj të dështuar

Kyle Richards bën shaka me Morgan Wade për Mauricio dhe martesën e saj të dështuar

Kyle Richards duket se gëzon thashethemet rreth martesës së saj të dobët në episodin e ardhshëm të serialit Amvise të vërteta të Beverly Hills.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle shaka me interes dashurie të përfolur, Morgan Uejdnë një telefonatë në FaceTime e paraqitur në një pamje paraprake për episodin e së mërkurës.

“Nuk po pres me padurim sonte në Sutton [Stracke]ngjarja e tij,” Kyle i thotë shoqja e saj. “Ne patëm këtë luftë të madhe natën tjetër. Ajo dhe Garcelle [Beauvais] të dy menduan kështu sepse e kisha këtë unazë [that] ata nuk e kishin parë kurrë më parë, që Mau ma dha sepse më mashtroi. [They thought] ishte një dhuratë grimi.”

Kyle Richards

Klipi i shikimit paraprak shikon përsëri në Sutton52, dhe Garcelle57, duke ndarë teoritë e tyre në lidhje me unazën e re të kolegut të tyre.

“Të gjitha këto gjëra shtohen” Sutton thotë.

Garcelle tingëllon – “Mendova se ishte një grup grimi.”

Morgan i thërret kastit muhabet rreth Kyle’s jeta personale “shumë interesante”, më parë Kyle i referohet gjerdanit në të cilin ajo ka veshur Sutton’s partisë.

“Unë e vesh këtë sonte. Pra, kush e di se çfarë thashetheme do të fillonte?” Kyle tallje. “Dua të them, ndoshta [Mauricio] ka një familje krejt tjetër në një vend tjetër. Ndoshta po! Kush e di?”

Kyle Richards

Më vonë në pamjen paraprake, Morgan pyet Kyle me çfarë ka veshur Sutton’s ngjarje.

“E di që po talleni me këtë,” Kyle thotë, duke iu referuar mantelit të saj. “Është shumë e lezetshme, kështu që më lini të qetë.”

“Unë nuk po tallej me të, thjesht isha kurioz.” Morgan përgjigjet.

Kyle Richards

Kyle dhe Morgan ndezi thashethemet për romancë pas yllit të Bravo ndarja nga bashkëshorti 27 vjeçar, Mauricio Umansky. Çifti i larguar konfirmoi raportet për ndarjen, në korrik.

Kyle tregon kamerave — “Marrëdhënia ime me Morgan është shumë ndryshe nga marrëdhënia ime me miqtë e mi të tjerë, sepse ajo vazhdimisht më ngacmon. Unë e di se kur Morgan dhe unë rri, do të piqem.”

Kyle Richards

Kyle’s motra, Kathy Hilton64-vjeçarja ndau mendimet e saj për lidhjen e ngushtë të çiftit gjatë një interviste të 5 dhjetorit me “Extra”.

Kyle me të vërtetë e pëlqyer [Morgan/s] muzikën dhe duke dëgjuar se çfarë po kalonte, ata klikuan. Keti tha për median. “Morgan është esëll dhe Kyle vendosi të mos pinte më, kështu që mendoj se ata kanë pasur një ndikim shumë të mirë te njëri-tjetri dhe mendoj se po kënaqen me njëri-tjetrin.”

Kyle Richards

Kyle zbuloi se gjërat u ndjenë keq në martesën e saj gjatë një episodi që u transmetua në nëntor.

“Ne kemi qenë gjithmonë në të njëjtën faqe dhe të sinkronizuar, dhe për momentin nuk duket sikur jemi në sinkron”, shpjegoi ajo në një intervistë personale. “Ndihet sikur kohët e fundit ai ka [been] konsumuar me Agjencinë dhe punën e tij. Ai po drejton këtë kompani të madhe dhe po hapet në të gjithë botën. Unë mendoj se ai ka derdhur zemrën dhe shpirtin e tij në Agjenci, kështu që është gruaja tjetër.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle dhe Mauricio, të cilët kanë tre vajza së bashku, mohuan se ishin nisur drejt divorcit, vetëm duke pranuar se kishin përjetuar “vitin më sfidues” të martesës së tyre.

Shtypni play për të parë më poshtë.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.