Kyle Richards

Klea

Kyle Richards bën një tatuazh të ri për nder të të dashurës së saj Morgan Wade

Kyle Richards bën një tatuazh të ri për nder të të dashurës së saj Morgan Wade

Kyle Richards debutoi një tatuazh të ri me temë country të dielën në një rrjet Instagram të ndarë nga artistja Amanda Merkatz.

Videoja shfaqte Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli duke zgjatur krahun e saj për të zbuluar një vizatim të një kapele kauboj perëndimore.

Kyle Richards

Kyle, e cila nuk e sqaroi domethënien e tatuazhit të saj më të ri, është filmuar teksa vërshon mbi Aspen, dyqani i Kolorados, Kemo Sabe, një dyqan me tematikë perëndimore që shet kapele kaubojsh me porosi, të verbuara. Kyle’s Zbulimi i fundit vjen mes transmetimit të ribashkimit të sezonit 13 dhe thashethemeve të vazhdueshme se ajo është e lidhur në mënyrë romantike me këngëtaren 29-vjeçare të muzikës country. Morgan Uejd.

Morgan Uejd

Kyle, 55, e ka mohuar vazhdimisht se ajo dhe Morgan ndajnë asgjë më shumë se një miqësi.

Kyle’s Miqësia e dyshimtë komode me këngëtaren ndezi shumë muhabet në internet pas ndarjes së saj në korrik nga burri i larguar, Mauricio Umansky.

Mauricio Umansky

Në gusht, Kyle u përkul në thashethemet kur ajo u shfaq në një video sugjeruese muzikore së bashku me artistin e vendit. Videoja, e titulluar “Fall in Love with Me”, përfshinte pamjet e grave pothuajse duke u puthur, duke ndarë një vaskë dhe duke ushqyer njëra-tjetrën, ndër aktivitete të tjera provokuese. Prodhimi me avull supozohet se ishte krijuar për të “tallur” me thashethemet e arratisura.

Kyle Richards

Kyle vazhdoi të ngrinte vetullat kur ajo pyeti bashkë-yllin, Dorit Kemsleynëse ajo do të mendonte ndonjëherë të takohej me një grua, gjatë një të fundit RHOBH episodi. Kristal Kung-Minkoff ktheu skenarin dhe pyeti Kyle të njëjtën pyetje. Ylli i martuar i Bravo u përgjigj rastësisht, “po”.

Kyle Richards

Kyle Kohët e fundit iu drejtua një artikulli verbër të postuar nga llogaria e thashethemeve, DeuxMoi, i cili ngacmonte se dyshja ishin “të vendosur për të premieruar marrëdhënien e tyre në një mënyrë shumë publike” duke pozuar për “një kopertinë shumë të lakmuar reviste” që do të publikohej në të ardhmen e afërt.

“Kjo nuk është e vërtetë. Ai artikull i verbër nuk ka të bëjë me mua, “tha veterani Bravo gjatë një sesioni të fundit të bisedës në Amazon Live. “Duhet të jetë për dikë tjetër! Pra, pyes veten se kush është. Tani më ke kurioz.”

Kyle Richards

Fansat lidhën një prej Kyle’s tatuazhet përsëri në Morgan pasi aktorja tregoi dy dizajne të reja në kyçet e dorës, në vitin 2022. Sleuths online identifikuan një vizatim të një zemre të vogël në një skicë të ngjashme në e Morganit dorë.

Kyle Richards

Kyle u shfaq gjithashtu duke bërë tatuazh një shkronjë “K” në e Morganit krahun e majtë gjatë një episodi që u transmetua në nëntor. Kyle’s motra, Kathy Hilton, më vonë tregoi se ajo ishte lyer me një tërfil me katër fletë ndërsa kalonte kohë me të Kyle dhe zonja e saj e supozuar.

Morgan Uejd

Kyle’s burri i larguar, Mauricio Umansky, shprehu shqetësimin e tij për dashurinë e saj për bojë të freskët në një episod të filmuar përpara ndarjes së çiftit.

“Jo Bean, mjafton,” tha manjati i pasurive të paluajtshme në atë kohë. “Pesë tatuazhe janë shumë. Unë nuk do ta lejoj këtë.”

“Nëse dua një, do ta marr një të tillë,” Kyle u përgjigj. “Është trupi im… ju nuk keni zgjedhje.”

Morgan Uejd

Amvisat e vërteta të Beverly Hills ribashkimi vazhdon të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.