Kyle Richards akuzon Sutton Stracke se është 'i vrazhdë' në festë

Klea

Kyle Richards akuzon Sutton Stracke se është ‘i vrazhdë’ në festë

Drama mes Kyle Richards dhe Sutton Stracke është në vazhdim, si brenda ashtu edhe jashtë The Real Housewives of Beverly Hills. Tifozët e dinë se Sutton mund të jetë pak trazues. Edhe pse, shumë thjesht do të thoshin se ajo thjesht e quan atë siç e sheh.

Në sezonin e 13-të të RHOBH, Sutton shkaktoi zemërimin e Kyle duke bërë shumë pyetje rreth martesës së saj. Kyle nuk e mori shumë mirë këtë dhe, si hakmarrje, filloi të fliste për zakonet e supozuara të Sutton-it për të ngrënë dhe pirë.

Situata duhet të ketë qenë e dukshme pasi të dy morën pjesë Kathy Hilton’s Festa e Krishtlindjeve në të njëjtën javë e gjithë kjo dramë po transmetohej në emision. Epo, sipas Kyle, Sutton ishte përtej i sikletshëm. Ajo ishte plotësisht “e pasjellshme”.

Kyle thotë se ishte “gjithmonë shoqe me Sutton”

Më 13 dhjetor, gjatë një Amazon Live, një fans e pyeti Kyle nëse do të haste në Sutton gjatë festës së Krishtlindjes së Kathy-t. Kyle u përgjigj: “Oh, po, e bëra … U ngjita dhe thashë, ‘Gëzuar festat!’ dhe unë e përqafova, dhe ajo ishte si [performs backing away gesture and frown].”

Kyle vazhdoi, “Ajo ma bëri këtë fytyrë të çuditshme, dhe … ajo tha diçka si, ‘Çfarë po bën?’ Unë i thashë: “Po thyej akullin, gëzuar festat”. Dhe më pas … thashë me shaka, ‘Je në telashe!’ Dhe pastaj ajo tha diçka, si, disi e vrazhdë, dhe më pas unë thashë, ‘Mirë, mirë, thjesht po përpiqem të jem i mirë dhe të thyej akullin.’ Dhe më pas ajo u largua.”

Më pas ajo shtoi se ndërveprimi ka ndodhur herët në periudhën e festës. “Unë nuk e di se çfarë po ndodh,” tha Kyle. “Unë kam qenë gjithmonë mik me Sutton. Dhe vërtet nuk e di… çfarë po ndodh me të. Por më lëndon ndjenjat. Por ne do të duhet të merremi me këtë në ribashkim.”

Sezoni 13 i The Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në orën 8/7c në Bravo.