Kyle Richards akuzon Sutton Stracke për 'përpjekje për të tërhequr vëmendjen'

Klea

Kyle Richards akuzon Sutton Stracke për ‘përpjekje për të tërhequr vëmendjen’

Kyle Richards nuk shqetësohet nga Sutton Stracke duke e quajtur miqësinë e tyre një “farsë” në një episod të fundit të Real Housewives of Beverly Hills. Ajo e hoqi atë aq shpejt sa është e qartë se kjo nuk është hera e parë që i është dashur të merret me dramën e Sutton.

“Unë mendoj se ajo thjesht po përpiqet të jetë dramatike dhe të tërheqë vëmendjen nga shikuesit,” tha Kyle për Page Six në festën e Krishtlindjeve të DirectTV të organizuar nga motra e Kyle, Kathy Hilton në Bel Air.

Jo një punë e madhe

“Ajo e di që ne jemi miq,” shtoi Kyle, duke rrëzuar vlerësimin e Sutton, i cili u bë gjatë një udhëtimi stresues në Vegas.

“Çfarë i bëra asaj në Vegas?” Pyeti Kyle. “Ajo ishte ajo që pati shkrirjen qesharake … Pra, nuk e di.”

Megjithatë, Kyle ka të drejtë. Sutton ishte në mosmarrëveshje me pothuajse të gjithë gjatë atij udhëtimi në Sin City me zonjat RHOBH.

Ajo u përplas me Kyle dhe Erika Jayne. Të dyja gratë ishin mjaft të shqetësuara nga pakënaqësia e Sutton për shfaqjen Magic Mike dhe largimin pasues.

Edhe Tamra Judge i The Real Housewives of Orange County komentoi mbi “sjelljen e padurueshme” të Sutton, duke thënë se ajo mendonte se ndoshta arsyeja e vërtetë që Sutton ishte i mërzitur ishte sepse kërcimtarët Magic Mike nuk e zgjodhën atë për t’u bashkuar me performancën.

Pushimi i miqësisë

Konflikti i çuditshëm i pasoi amvisat përsëri në Los Anxhelos. Atje, Kyle e vuri në skarë Sutton mbi historinë e saj të largimit nga fundi. Sutton u përgjigj duke kërkuar fatura dhe në mënyrë famëkeqe vazhdoi t’i kërkonte Kyle: “Emëroni ato!”

Biseda shkoi më tej, me Sutton duke sugjeruar se Kyle po fshihte diçka dhe më vonë në rrëfim duke thënë se Kyle po fshehte diçka dhe se martesa e saj me Mauricio Umansky ishte në telashe – gjë që doli të ishte e vërtetë.

“Ndihesha sikur ajo ishte shoqja ime,” tha Kyle. “Kështu që isha i zhgënjyer dhe shumë i lënduar.”

Ndërsa Kyle pranoi se po bënte një pushim nga Sutton, ajo nuk besonte se ndërprerja e miqësisë së tyre do të ishte e përhershme.

Real Housewives of Beverly Hills vazhdon të mërkurën në Bravo në 8/7c.