Kyle Cooke zbulon arsyen e vërtetë pse Carl Radke u nda nga Lindsay Hubbard

Klea

Kyle Cooke zbulon arsyen e vërtetë pse Carl Radke u nda nga Lindsay Hubbard

Kyle Cooke dhe Karl Radke Filluan Summer House së bashku dhe ndoshta do ta përfundojnë shfaqjen gjithashtu së bashku. Ata kanë qenë miqtë më të mirë dhe partnerët e biznesit, madje Carl drejtoi martesën e Kyle me Amanda Batula.

Me kalimin e viteve Kyle gjeti personin e tij dhe Carl mbeti në ecje. Ai ishte në lidhje lirshëm, por ra në një lidhje me bashkë-yll Lindsay Hubbard. Lindsay nuk ka qenë kurrë e njohur për ndrojtjen e saj apo frikën për të ndarë mendimin e saj, dhe ajo ka goditur arna të ashpra në të kaluarën. Kur Carl e hodhi në mënyrë joceremonike me sa duket nga askund, Lindsay u trondit, por fansat e Shtëpisë Verore nuk u habitën plotësisht.

Tani Kyle hedh pak dritë mbi arsyen “e vërtetë” që Carl hodhi poshtë dhe vendosi të fillonte nga e para. E! Lajmi ka detajet.

Marrëdhënia e Carl dhe Lindsay nuk ishte e qetë

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Ndërsa njerëzit postojnë foto të lumturisë dhe gëzimit të tyre në rrjetet sociale, ndonjëherë gjithçka që shihni mund të mos jetë e saktë. Me sa dinin shikuesit, Lindsay dhe Carl po festonin të lumtur fejesën e tyre dhe po ecnin përpara me një martesë në nëntor.

Gjatë verës, Carl vendosi që Lindsay nuk ishte argëtuese, thirri produksionin e Summer House dhe u nda me të ndërsa kamerat po rrotulloheshin. Shumë njerëz menduan se Carl ishte Mbreti Douche për të tërhequr atë marifet dhe të tjerë besonin se Carl nuk donte një ndarje pa mbrojtjen e dëshmitarëve.

Sipas Kyle, gjërat nuk kanë qenë kurrë të lehta mes çiftit. “Nuk është sekret që ata kanë qenë në terapi të vazhdueshme në çift që kur filluan të takoheshin,” filloi ai. “Nga këndvështrimi im, ka pasur raste kur kam thënë: “O njeri, është pothuajse sikur e vetmja herë që ata mund të komunikonin në çdo javë të caktuar ishte në terapi.”

Komunikimi nuk po komunikonte

Dhe edhe pse Lindsay dhe Carl po bënin punën, ata nuk mund të sinkronizoheshin me njëri-tjetrin. “Është pothuajse sikur ata nuk mund të komunikonin më pa një palë të tretë,” shtoi Kyle.

“Carl tha: “Nuk do t’i kaloj kështu 50 vitet e ardhshme të jetës sime,” zbuloi ai. Ndërsa Carl është ai që i dha fund lidhjes, ai nuk e ka të lehtë. Lindsay ka marrë shumë mbështetje dhe e ka ndarë atë udhëtim shërues në mediat sociale. Carl ka qëndruar nën radar.

Kyle tha: “Dua të theksoj se të dy po lëndohen. Kjo është një situatë shumë fatkeqe. Unë mendoj se Carl është përpjekur shumë, shumë për të qenë sa më i respektueshëm. Po, është ai që e anuloi dhe po i jep hapësirë. Ai është në thelb i pastrehë duke e lënë atë të jetojë në apartamentin për të cilin paguajnë të dy. Por ai e tërhoqi vijën në rërë.”

Zot, jam i shokuar që Karli nuk po qëndron në apartament, pasi kjo duket se është gjëja që duhet bërë këto ditë kur marrëdhënia përfundon. Ndërsa Lindsay rregullon stacionin e saj të ri në jetë, Carl në thelb është duke shkelur ujin. “Djemtë e varfër që përpiqen ta kuptojnë të gjithë këtë në kohë reale,” tha Kyle.

Do të duhet të shohim se çfarë do të ndodhë kur të rifillojnë xhirimet e Summer House, por duket se mund të jemi në një sezon shumë të tensionuar.