Kyle Cooke u përgjigjet pyetjeve të vështira rreth Carl dhe Lindsay

Klea

Kyle Cooke u përgjigjet pyetjeve të vështira rreth Carl dhe Lindsay

Më 11 prill, Kyle Cooke kaloi kohë në Clubhouse me Andy Cohen në Watch What Happens Live.

Sigurisht, Andi kishte disa pyetje për yllin e Shtëpisë së Verës në lidhje me miqtë e tij Karl Radke dhe Lindsay Hubbard. Shikuesit e sezonit të 8-të po shohin momentalisht marrëdhënien mes çiftit të fejuar të dikurshëm të zbërthehet javë pas jave. Të gjithë e dimë se fejesa u ndërpre në shtator 2023, vetëm disa javë para datës së dasmës.

Kyle ishte aty për të derdhur çajin pikërisht për atë që pa se po ndodhte me Carl dhe Lindsay.

“Carl cast Kyle [as a] 'djaloshi i luleve' në dasmën e tij, – filloi Andi, – megjithëse ai kurrë nuk përfundoi duke interpretuar rolin.

Për shkak se Kyle nuk arriti kurrë të përmbushte punën e tij në dasmë, Andy e ftoi atë të luante “Flower Boys Will Be Boys”. Ai madje përfshiu një shportë të lezetshme me lule me perla që Kyle ta mbante.

“Unë do t'ju bëj pyetje të mprehta për snapdragonët e preferuar të të gjithëve, Carl dhe Lindsay,” tha Andy. “Kyle, sa herë që përgjigjesh, zbute goditjen duke hedhur një grusht petale si djali i luleve që ke lindur të jesh!”

“Nëse do të mund të përcaktonit një moment këtë verë që ishte katalizatori për ndërprerjen e fejesës së Karlit, cili do të ishte ai?” Pyeti Andi.

“Phew,” tha Kyle, i trullosur për një çast. “Shumë biseda natën vonë,” u përgjigj ai më në fund, duke hedhur petale. Unë besoj se Kyle po i referohej të gjitha argumenteve që Carl dhe Lindsay e dehur kishin, në të cilat ajo vuri në dyshim maturinë e tij.

“Ndërsa shikoni këtë sezon dhe shikoni momentet mes Carl dhe Lindsay që ndodhën pas dyerve të mbyllura,” vazhdoi Andy, “çfarë mendoni se është gjëja më ndriçuese që keni parë për sa i përket dhënies së kontekstit për ndarjen e tyre?”

“Ngjashëm me verën e mëparshme me Danielle,” u përgjigj Kyle, “Unë thjesht nuk mendoja se ata po flisnin të njëjtën gjuhë ose në të njëjtën faqe.” Kjo ishte shumë perceptuese.

Dikush që mund të bëjë një sanduiç

“Çfarë lloj djali mendoni se i duhet Lindsay në mënyrë që të qetësohet plotësisht,” pyeti Andi.

“Një pronar ushqimesh,” tha Kyle me shaka. Merrni atë? Pra, ai mund t'i bëjë asaj një sanduiç? Diku Stephen Traversie po qesh i fundit.

“Çfarë lloj vajze mendoni se Carl duhet të qetësohet?” Pyeti Andi.

“Ndoshta pak më pak Alfa,” mendoi Kyle, duke hedhur petale. Ose ndoshta dikush i matur që e kupton atë që po kalon do të ishte mirë. Carl ka nevojë për një shok të matur në mënyrë që ata të mund të mbështesin njëri-tjetrin.

Së fundi, Andi bën pyetjen që të gjithë kanë dashur të dinë përgjigjen që kur Carl dhe Kyle u ulën në atë Corvette të vitit 1986 në oborrin e shtëpisë. “Në një shkallë nga një deri në dhjetë, sa u mërzite që ju ofruan rolin e djalit të luleve?” Sidomos pasi Carl shërbeu në dasmën e Kyle dhe Amanda Batula.

“Unë isha plotësisht i hutuar në këtë moment,” tha Kyle. “Unë u frustrova pak kur njerëzit hodhën dritë mbi uljen e detyrës.”

“Në një shkallë nga një deri në dhjetë,” vazhdoi Andi, “si u ndjeve kur dëgjove Lindsay në fund të episodit të fliste për fatin e saj të mirë që u martua me shoqen e saj më të mirë?”

“Zemra ime ende shkon jashtë,” u përgjigj Kyle. “Unë e di që ajo ishte shumë afër … të martohej me dikë për të cilin kujdesej, pavarësisht nga ajo që po shikojmë, dhe të krijonte një familje, të cilën ajo e dëshiron qartë … E pashë në një martesë fundjavën e kaluar dhe thashë, 'Më vjen keq.'”

Summer House vazhdon të enjten në orën 9/8c në Bravo.