Kyle Cooke i Summer House del nudo në Instagram

Klea

Kyle Cooke i Summer House del nudo në Instagram

A është vapë këtu, apo është thjesht Kyle Cooke? Në rast se e keni humbur, Shtëpi verore OG ndezi internetin një ditë tjetër duke postuar disa fotografi të egra për fansat e tij. Amanda Batula, të lutem eja merr njeriun tënd dhe merr telefonin e tij.

Fotot pikante të Kyle me këllëf

Në Instagram, Kyle ndau dy foto pikante, me sa duket nga ekskursioni me varkë që pamë në sezonin 8, Episodi 12. Fotografia e parë tregonte yllin e Shtëpisë Verore të gjithë buzëqeshjen, abs në ekran (në ekspozim) dhe me diellin dhe ujin e detit që shkëlqente nga lëkura e tij. Pastaj, nëse shikoni poshtë, kupton se e vetmja gjë që mbulonte rajonet e tij të poshtme ishte një guaskë deti. Është të hapë sytë, për të thënë të paktën. Fotografia e dytë dha një kënd alternativ me një pamje nga afër të pec-ve të tij.

Kyle shkroi postimin: “Lëvizni mbi kapelën e kaubojit, ka një guaskë të re në qytet”.

Shqyrtimet për fotot nudo ishin të përziera. Kishte disa njerëz në komentet e tij që donin të shkëmbenin vendet me konka. Të tjerëve nuk dukeshin aq të impresionuar. Sido që të jetë, komentet tërhoqën një shumëllojshmëri të gjerë njerëzish.

Për shembull, fotografi i famshëm dhe alumi i modelit të ardhshëm të Amerikës, Nigel Barker, rrëshqiti rastësisht në komente. Ai shkroi, “Duke supozuar se gaforrja që krijoi atë guaskë të vogël është larguar??”

Një tjetër ndjekës nuk ishte aq i emocionuar për shfaqjen e Kyle në Instagram. Fansja shkroi: “Imagjinoni të jeni 40+, të martuar dhe të postoni sh-t si kjo. Duke u lutur për ty mik.”

Sigurisht, disa bravolebritet ranë në komente me reagimet e tyre. Jordan Emmanuel nga Summer House: Martha's Vineyard hodhi një tufë emoji për të qeshur dhe shkroi, “Zoti im”. I dashuri i saj në Winter House, Alex Propson, dukej i impresionuar me fotot. Në mënyrë qesharake, ai shkroi: “Kjo është një guaskë e madhe?”.

Ndoshta shoku më i madh në lidhje me këto foto nuk është madhësia e guaskës apo linjat ekstreme të nxirjes së Kyle. Është fakti që ka njerëz në sfondin e këtyre fotove, të cilët në dukje të pafazuara nga Kyle qëndrojnë përreth me faqet jashtë. Edhe një herë, ne po i kërkojmë Amandës që të lutemi të vijë të marrë burrin e saj.

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.