Kyle Cooke

Klea

Kyle Cooke dhe Amanda Batula i përgjigjen akuzave për mashtrim!

Kyle Cooke dhe Amanda Batula i përgjigjen akuzave për mashtrim!

Pasi filluan të qarkullojnë thashethemet për gjendjen e Kyle Cooke dhe Amanda Batula's marrëdhënie, dolën spekulime se Kyle Cooke kishte mashtruar Amanda akoma perseri.

Kyle Cooke

Një burim i afërt me çiftin qetëson Us Weekly se ata janë “shumë bashkë”.

Spekulimet për statusin e marrëdhënies së tyre u intensifikuan kur fansat e vunë re Amanda mungonte nga ish-bashkëylli e Andrea Denverit dasma në Itali këtë javë.

Kyle Cooke

“Derisa Amanda fatkeqësisht nuk ishte në gjendje t'ia dilte e Andreas dasmë, ata kanë një tjetër dasmë në Itali këtë verë dhe mezi presin të kalojnë kohë larg së bashku,” shpjegoi burimi.

“Po vret Kyle se ai nuk mund të jetë me të tani pasi këto thashetheme qarkullojnë.” Ky përditësim pason një Deuxmoi send i verbër që lë të kuptohet se Gatuaj mund të dalë përpara Batula32 vjeç, përpara xhirimeve të sezonit 9 të Summer House. Kyle mashtruar më parë Amanda në 2019 në sezonin e tretë para dasmës së tyre në shtator 2021.

Kyle Cooke

Kyle trajtoi incidentin, duke reflektuar mbi atë që ndodhi. “Një vit më parë, isha në një udhëtim djemsh, më errësova dhe u zgjova me një vajzë në shtratin tim,” pranoi ai. “Nuk jam ndjerë kurrë më keq në gjithë jetën time.” Ai u përball gjithashtu Amanda për pabesinë, duke shprehur pendimin e tij. “Nuk e dija se kisha përsipër të të tradhtoja,” rrëfeu ai.

“Kjo Bravo sipërmarrësi i kthyer në DJ u pa duke u afruar shumë me dikë që nuk ishte partneri i tij gjatë një nate jashtë pas një ngjarjeje për kompaninë e tij,” lexoi artikulli blind, i cili fitoi vëmendje në mediat sociale të shtunën, më 8 qershor.

Kyle Cooke

“A është një tjetër ndarje në kartat këtë verë? Ndoshta ajo ka një arsye që të mos e dojë atë në qytet deri në orën 4 të mëngjesit”

Ndërsa mesazhi nuk përmendte qartë emrin Kyle Cookereferencat për “verën” dhe ndejat e vona të natës vunë në dukje çështjet e së kaluarës Amanda kishte me Gatuaj duke qëndruar jashtë vonë.

Kyle Cooke

Përmendja e “Let's Cook” ishte një tjetër aluzion për themeluesin e Loverboy, siç ishte seksioni “pseudonimet, ju lutem”, ku shkruhej, “Sip Sip”, duke aluduar në dukje Cooke's kompania e alkoolit.

Në Sezonin 8, Episodi 8, i cili u transmetua më 11 Prill, shikuesit panë një moment të rëndësishëm në Kyle dhe të Amandës marrëdhënie pasi ata kërkuan udhëzime nga një trajner i marrëdhënieve për të adresuar çështjet e tyre të fundit.

Kyle Cooke

Gjatë seancës së tyre, Amanda u hap me guxim për numrin emocional Kyle's pabesia e kaluar e ka marre mbi te. “Nuk është se ai më tradhtoi shumë kohë më parë – dhe njerëzit flasin për të gjatë gjithë kohës që unë jam si, aq i kapur pas mashtrimit, ose që unë e përmend atë – është PTSD nga ai shembull, dhe është më e lehtë për ta përmbledhur në “Ai më tradhtoi” sesa t'ju tregoj një histori të qarë për gjithçka që kam kaluar që atëherë,” zbuloi ajo sinqerisht.

Gjatë fundjavës, Kyle adresoi thashethemet e rreme për martesën e tij nëpërmjet tij Histori.

Kyle Cooke

Një përdorues i mediave sociale kishte pohuar: “Pashë Kyle në një restorant në Midtown disa javë më parë duke darkuar me 3 djem, njëri prej tyre ishte Everettduke brohoritur për divorcin e tij të ardhshëm,” sipas llogarisë së fansave @blocked_by_jaxx.

Kur fansi e ripostoi këtë thashethem, Gatuaj u përgjigj drejtpërdrejt, duke e quajtur atë “absurde”.

Kyle Cooke

Pavarësisht Kyle duke demontuar thashethemet, një video e paqartë e postuar sot nga @realiteti i fytyrës16 duket se tregon Kyle Cooke duke u martuar me një vajzë.

Sipas burimit, Gatuaj u pa duke u rehatuar me vajzën në Charleston në nëntor, një natë para një eventi Loverboy.

Kyle Cooke

Ata raportohet se ishin në seksionin VIP të Klubi Sportiv i Lamar, në pronësi të Lamar dhe Leva. Personi që ishte dëshmitar i ngjarjes mori pjesë në eventin e Loverboy të nesërmen, ku Kyle veproi sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

Veçanërisht, Amanda nuk ishte i pranishëm në ngjarje. Shtypni luaj më poshtë për të parë videon në fjalë.

Pavarësisht thashethemeve, Kyle dhe Amanda duket se po e trajtojnë marrëdhënien e tyre dhe shqyrtimin publik me humor dhe elasticitet, duke pritur me padurim të kalojnë kohë cilësore së bashku në verën e ardhshme.

Pjesa e dytë e Shtëpi verore ribashkimi transmetohet të enjten në Bravo