Kyle Cooke dhe Amanda Batula festojnë përvjetorin e martesës

Klea

Kyle Cooke dhe Amanda Batula festojnë përvjetorin e martesës

Kyle Cooke dhe Amanda Batula janë padyshim, ngjitësi që mban së bashku Shtëpinë Verore dhe Shtëpinë e Dimrit. Ata janë çifti i martuar që ende mund të vazhdojnë të festojnë me miqtë e tyre më pak të përkushtuar, ndërsa funksionojnë si mentorë kur drama e konsumon grupin.

Cilat do të ishin shfaqjet tona të preferuara televizive të realitetit në shtëpitë e festave pa to? Ne kemi nevojë për Kyle dhe Amanda së bashku. Për fat të mirë, dyshja e dashur po lulëzon në martesën e tyre dhe sapo festuan ditën e tyre të veçantë, dy vjet më vonë.

Çifti e festojnë këtë ditë me postime të ëmbla në rrjetet sociale

Amanda dhe Kyle ndanë pjesën më të madhe të romancës së tyre gjatë sezoneve të tyre në Summer House. Ata u fejuan në vitin 2018 dhe pasi duhej të riplanifikonin dasmën e tyre të shtatorit 2020 për shkak të Covid-it, më në fund u martuan më 25 shtator 2021.

Amanda zgjodhi kopshtet e shtëpisë së saj të fëmijërisë në New Jersey si vend. Ngjarja u filmua për Summer House dhe nusja dukej e bukur me fustanin e saj të mëndafshtë, të kompletuar me rripa spageti dhe një fund të plotë.

Shumë yje të shquar të Summer House morën pjesë duke përfshirë Paige DeSorbo, Carl Radke, Lindsay Hubbard, Danielle Olivera dhe Ciara Miller.

Për të shënuar datën, dy vjet më vonë, Kyle postoi “2 vjet!” në llogarinë e tij në Instagram. “Gëzuar përvjetorin për gruan time të bukur, partnerin tim, gjysmën time më të mirë. Duke parë mbrapa në këtë ditë të përsosur, është e vështirë të imagjinohet ndryshe”, ka shkruar ai një seri fotosh bardh e zi nga dasma.

Amanda iu përgjigj burrit të saj në komente. Ajo shkroi: “Shiko sa bukur dukesh sans barbuni!!!! Dhe unë të dua gjithashtu.”

Ylli i reality TV ka shpërndarë postimin e saj në rrjetet sociale. Amanda e lavdëroi bashkëshortin e saj me fjalët e mëposhtme: “Një ditë me vonesë në gram, por e lumtur 2 vjet me numrin tim 1. Faleminderit që më do, çuditjet e mia të çuditshme dhe mënyrat e mia të dyshimta për t’i bërë gjërat – ose për të mos i bërë gjërat. Ily edhe pse ke akoma barbush.”