Kush janë Bachelorët më të kualifikuar në Summer House: MV?

Klea

Kush janë Bachelorët më të kualifikuar në Summer House: MV?

Nëse jeni nga të paktët që jeni duke fjetur Shtëpia Verore: Vreshti i Martës, atëherë ju lutemi zgjohuni dhe hipni në bord! Dhomëtarët janë miq prej vitesh, kryesisht falë kohës së vajzës si kameriere në Playboy. Shokët e shtëpisë janë të lidhur dhe tregojnë një ndjenjë lumturie të vërtetë kur shoqërohen me njëri-tjetrin. Seriali nuk ka të bëjë vetëm me pijen në vendin e pushimeve të Presidentit Barack Obama. Seriali jep gjithashtu një sfond historik për trashëgiminë afrikano-amerikane të ishullit.

Së bashku me disa zonja të bukura, perënditë Bravo i bekuan shikuesit edhe disa burra shumë tërheqës. Djemtë e Martha's Vineyard janë argëtues, flirtues dhe inteligjentë. Secili djalë sjell je ne sais quoi-n e tij në pjesën e shtëpisë. Shumicën e kohës, do t'i shihni këta djem Bravo duke qëndruar shumë larg nga drama. Por duke u dhënë mundësinë, secili di të kalojë mirë dhe të përfitojë sa më shumë nga vera e tij.

Alex Tyree

Çfarë mund të them për Alex Tyree? Ai është hipster/hipi që të gjithë kanë nevojë në jetën e tyre. Drejtori kreativ i qetë dhe modest aktualisht po u shmanget granatave të hedhura nga Summer Marie Thomas pas lidhjes së tyre dimërore, por mos lejoni që kjo t'ju trembë. Nëse ju pëlqen privatësia, Nick është djali për ju. Atij nuk i pëlqen që fotografia e tij të bëhet për rrjetet sociale pa pëlqimin e tij. Dhe ai nuk dëshiron të reklamojë interesin e tij tek dikush menjëherë. Pra, nëse jeni gati për një djegie të ngadaltë, Alex është shoku juaj.

Qëllimi kryesor i Aleksit në jetë është të shijojë çdo ditë dhe të përqafojë punën e tij si kurator muzikor. Siç e dinë ndjekësit, Alex është një gazetar i guximshëm dhe kënaqet me meditimet e tij të përditshme. I rritur si djali i një predikuesi, Alex është thellësisht i devotshëm dhe mund të mbajë çdo vajzë të bazuar. Alex mund të zgjedhë takimin e përsosur nëse e lejoni. Thjesht mos bëni selfie. Sa i përket vajzës perfekte të Aleksit, ai duket se ka kaluar pamjen e saj fizike dhe shpreson të gjejë një lidhje të thellë.

Amir Lancaster

Nuk ishte e vështirë të argumentohej se Amir Lancaster ishte zemërthyeri i Summer House: Martha's Vineyard. Gjatë sezonit 1, ai ishte beqar dhe kishte sytë për Jordan Emanuel, por mbytja nuk iu kthye. Amir është një djalë nga Teksasi me një zemër prej ari. Ai ka punuar në pasuri të paluajtshme për tre vitet e fundit dhe shet shtëpi që variojnë nga 525,000 deri në 699,000 dollarë. Amiri është më i qetë nga grupi dhe do të ishte një partner i shkëlqyeshëm logjik për ta pasur në krah.

Amirit duket se i pëlqen darkat pa dramë, të shkrep në bar, të qetësohet në shtëpi dhe të lidhet me miqtë e tij. Unë do të imagjinoja se një takim me Amirin mund të rezultojë në një dashuri të përjetshme ose një mik të ngushtë të integruar. Mjerisht, Sezoni 2 tregoi Amirin duke gjetur dashurinë, por një vajzë mund të ëndërrojë!

Përmendje e nderuar: Nicholas “Nick” Arrington

Tani, teknikisht, Nick Arrington nuk është beqar. POR fansat e gjejnë shpesh duke flirtuar fort me zonjat e shtëpisë. Sezoni 1 tregoi se Nick rrëshqiste në mënyrë aktive në DM-të e Jordanit, Shanice Henderson dhe Summer-it. Sulmuesi i modës i shtëpisë u përpoq të përmirësonte situatën e tij aktuale, duke lënë të dashurën e tij në prapavijë deri në zbulimin e saj në finalen e sezonit.

Tani Nick është një kapje mjaft e mirë. Ai jo vetëm që mund të krijonte një kapsulë të tërë gardërobë për ju, por do të argëtohej duke e bërë atë. Nick ka shpjeguar për fansat se është futur në botën e modës që në moshë të vogël, falë nënës së tij. Tani që jeton në New York City, Nick është një menaxher i markës sportive. Atij i pëlqen të vrapojë dhe e mban nën kontroll figurën e tij. Nëse Nick e gjeti veten beqar ndonjëherë, do të ishte një datë argëtuese për të marrë pjesë në disa nga ngjarjet më të nxehta sportive në zonën e tre shteteve. Si një romantik i vetëshpallur, Nick mund të jetë princi që po kërkoni.

Sido që ta prisni apo preni në kube, burrat e Summer House: Martha's Vineyard janë të gjithë në raftin e lartë. Shpresojmë se sezoni 2 do të vazhdojë të shfaqë anët argëtuese të këtyre djemve.

Shikoni episodet e reja të Summer House: MV të dielave Bravo në orën 21:00.