Kush është Newbie Katie Ginella e amvisave të vërteta të Orange County?

Klea

Kush është Newbie Katie Ginella e amvisave të vërteta të Orange County?

Amvise të vërteta të Orange County Sezoni i 18-të është aktualisht në xhirime. Jashtë është Vicki Gunvalson, dhe brenda është Katie Ginella. Nëse po pyesni “kush?” si një buf, (më falni, është afër darkës dhe unë po mendoj Hooters), atëherë mos kërkoni më tej. Këtu janë disa detaje të njohura që kam mbledhur, të cilat do t’ju tregojnë pak më shumë rreth këtij fillestari RHOC që do të shfaqet së shpejti.

Por së pari, ne po flasim për bashkëshortët / fëmijët

Katie aktualisht është e martuar me Matt Ginella. Biografia e tij në Instagram lexon “krijues dixhital”. Sidoqoftë, Matt rendit gjithashtu “CEO i Fire Pit Collective, një kompani prodhimi” dhe “Host of Fire Pit Podcast”. Përveç kësaj, megjithëse ai nuk e rendit këtë në biografinë e tij, Matt është gjithashtu një redaktor i madh dhe një burim i brendshëm i udhëtimeve për Golf Channel.

Kjo do të thotë se ai ka të ngjarë të udhëtojë shumë. Ju lutemi, mos lejoni që ky të jetë një tjetër çift i dënuar…

Duke folur për çiftet e dënuara, përpara Matt, martesa e parë e Katie me një djalë të quajtur Andrew nuk përfundoi mirë. Andrew është babai i 3 fëmijëve më të mëdhenj të Katie, Kaili (2004), Gavin (2006) dhe Maxon (2009). Në një dokument ligjor mjaft të tmerrshëm të 2018-ës që do të doja të mos e gjeja dhe ta lexoja kurrë, pretendohej se Andrew e goditi Gavinin “në gjoks” dhe i dha Maxit një kikirikë për të “provuar” nëse ai ishte. vërtetë alergjik (sipas dosjes, ai ishte në alarm) dhe se ai gjithashtu “e ktheu dhomën e Kailit në një dhomë Xbox” pasi ajo u transferua me Katie.

I hirshëm. Nuk jam i sigurt nëse dua që Katie të flasë për këtë në RHOC apo jo. Këto janë pretendime të errëta.

Ky nuk është rodeoja e parë televizive e realitetit të Katie

Katie dhe Matt u martuan në vitin 2015, por në vitin 2017, episodi i Katie i Say Yes to the Dress ra. Në South Bride, Katie tregoi shumë për udhëtimin e saj të regjistruar në alter. “Gjashtë muaj pas lidhjes me Matt, ai ishte në Big Cedar Lodge duke mbuluar një ngjarje pune; për Kanalin e Golfit me destinacionet dhe fushat më të mira të golfit. Ai më thirri nga Kapela e Ozarkëve në Top of the Rock dhe më tha: “Nëse martohemi ndonjëherë, duhet të jetë këtu,” filloi Katie.

“Fast përpara 18 muaj pasi ai propozoi dhe pa e parë ndonjëherë Big Cedar, ne rezervuam datën,” shtoi ajo, vetëm për të ndarë më pas një detaj super emocionues. “Menjëherë pas kësaj, mora një telefonatë nga Say Yes to the Dress. Ata dëgjuan për fejesën tonë dhe vendndodhjen që zgjodhëm dhe donin të shkonim për dasmën.”

Katie vazhdoi të tregojë se pasi miqtë e tyre dhanë dolli, “Matt njoftoi se ne prisnim fëmijën tonë të parë së bashku”. Bandon lindi në pranverën që pasoi.

Një zhytje e cekët në Instagram

Fotot e Katie në Instagram aktualisht nuk mund të shpërndahen, por ajo e bashkëshortit të saj është vendosur ndryshe, kështu që ja ku jemi. Thënë kështu, faqja e saj është e hapur dhe biografia e saj më bëri të qeshja. Aty shkruhet “Znj. Ginella, mama e 4 njerëzve të vegjël të përsosur dhe e varur nga Waffle House.” Katie më pas shkroi se ishte një pjeshkë e Gjeorgjisë, duke përdorur emoji-n e pjeshkës, përpara se të shtonte se tani “po jeton në Kaliforninë Jugore”.

Dua të them, unë e dua Waffle House, por nuk është tamam ushqim i mirë, kështu që, më ngjyros zyrtarisht të intriguar nga ky zbulim i shkurtër. Në përgjithësi, unë jam një adhurues i madh i lidhjes së Katie në vetëm këtë fjali, sepse për mua, pasuria e vazhdueshme që del në pah ndonjëherë bëhet e vjetër. Katrahurë. Tani dua vafle…

Ajo punon shumë për paratë e saj

Katie nuk është thjesht një fillestare mahnitëse e Real Housewives. Në fakt, përmes një interviste të vjetër me A.PUTNAM, sapo mësova se Katie filloi një karrierë si gazetare, por kjo u shndërrua në një koncert raportimi udhëtimesh për Back 9 Network. Ky rrjet tani nuk funksionon, por kur ajo u punësua këtu, Katie mbuloi tema si stili i jetesës, udhëtimet dhe madje edhe golfi në kolegj.

Këto ditë, Katie është një avokate për bizneset në pronësi të grave, të cilat duhet t’i doni. Nëse jo, unë po dërgoj Ramona Singer në rrugën tuaj, për t’ju bërë të ditur se “ti nuk i mbështet gratë e tjera”.

Katie njeh disa yje Bravo

Diçka tjetër që kam vënë re në rrjetet sociale të Katie është se ajo është e ngushtë me disa yje të Bravo. Me një anë të MTV. Në internet, Katie pozoi me Camille Grammer, Cynthia Bailey, Sutton Stracke dhe Audrina Patridge. Sa i përket serialit të saj, fytyra e vetme që shohim deri më tani i përket Gina Kirschenheiter, e cila përflitet se është ajo që ka sjellë Katie në këtë serial.

Thënë kështu, Katie po ndjek të gjithë kastin. Këtu përfshihen Emily Simpson, Heather Dubrow, Shannon Beador, Alexis Bellino, Jennifer Pedranti dhe Tamra Judge. Edhe pse Vicki nuk është planifikuar të kthehet, ajo dhe Katie janë gjithashtu miq online.

Gjithashtu, me qëllim vendosa Shannon pranë Alexis më lart. Unë jam një fëmijë. Dhe për këtë arsye, kjo marrëdhënie është ajo që unë jam më i etur për të parë të shpaloset, dhe me gjasë, të zgjidhet.

Katie është në radarin e Gina në sezonin 18

Uh Oh. Duket se drama tashmë po lulëzon mes Katie dhe shoqes së saj Gina. Gjatë xhirimeve për sezonin 18, një fans dëgjoi Gina duke i bërtitur Katie. Dëgjo, audio është i përafërt. Por le të përpiqem të shkruaj atë që dëgjova.

“Ju jeni të gabuar. Ti po gënjen për këtë, dhe kjo që po bën këtu, Keti, nuk është e drejtë dhe unë nuk jam në rregull me të. Të futa për të qenë miku im – në këtë grup. Ju jeni duke e bërë bullsh*t tuaj bullsh*t tim, dhe unë nuk e vlerësoj këtë,” bërtiti Gina. Unë mendoj.

Asnjë përgjigje nga Katie nuk mund të deshifrohej. Ende.