Kush është interesi i mundshëm i dashurisë së Ashley Darby, Vernon Davis?

Klea

Kush është interesi i mundshëm i dashurisë së Ashley Darby, Vernon Davis?

Ashley Darby është shpirti rinor që mban të rinj pjesën tjetër të amvisave reale të Potomac. Falë TikToks-it të saj dhe aftësisë për të thithur një Corona me gëlqere, Ashley është bërë shpejt një e preferuar e fansave. Ashley debutoi gjatë sezonit 1 në një episod të titulluar me vend Divas, Queens dhe Bubalas. Fansat mësuan shpejt se Ashley ishte një ish-Miss District of Columbia, e cila ishte martuar me një burrë të moshuar, Michael Darby. Ashley ishte e vendosur të depërtonte në shoqërinë prestigjioze Ptomoac dhe të bënte emër për veten e saj. Thjesht ndodhi që emri që ajo i bëri vetes ishte “gropëz ari”. Ose të paktën kështu e quan Mia Thornton.

Bukuria e re, kush është ky?

Në kulmin e tij, Vernon Davis ishte një fund i ngushtë në NFL dhe luajti nga 2006 deri në 2019. Pjesa më e madhe e karrierës së Vernon u luajt me San Francisco 49ers. Nga fundi i karrierës së tij në NFL, ai u transferua në Denver Broncos dhe fitoi një unazë Super Bowl në 2015. Pak para se të pensionohej, ai luajti gjithashtu për Carolina Panthers dhe Washington Commanders. Vernon vallëzoi rrugën e tij në Dancing with the Stars dhe madje priti disa ribashkime të Sfidës së MTV-së. Unë guxoj të them se Vernon është i pajisur mirë me TV realitet dhe mund të jetë mjaft partner për Ashley-n nëse evoluon ndonjëherë dëshira e klasës së shtatë.

Këtë sezon në RHOP, Ashely po vihet në qendër të vëmendjes kur bëhet fjalë për jetën e saj të diskutueshme në lidhje. Ndërsa rrinte në DR, Ashley zbuloi se kishte një lidhje dashurie me një lojtar në pension të NFL. Rezulton se Vernon është trajneri personal i Karen Huger. Ajo e nisi bisedën, duke thënë: “Po filloj me stërvitjen me peshë. Vernon është miku im dhe më tha, ‘Epo, Karen, do të të çoj në stërvitje’”.

Lidhja

Rezulton se Ashley tashmë ishte njohur mirë me balerin, ndërsa nëna e dy fëmijëve zbuloi: “OK, kështu që unë dhe Vernon jemi miq. Pra, nuk ka asgjë që ka ndodhur mes Vernon dhe meje, por ne kemi flirtuar. Hera e parë që e takova ishte, në fakt, isha me Michael në Fight Night si tetë apo nëntë vjet më parë, dhe më pas e pashë atë në festën tuaj. Kështu ai doli dhe më përqafoi dhe tha: ‘Shumë mirë që të shoh ty.’ Dhe unë thashë, ‘Mirë që të shoh ty gjithashtu, boo’”.

Dyshja kanë qëndruar jo pak në sy të publikut, por mendoj se takimet fluturuan nën radar. Të dy Vernon dhe Ashley morën pjesë në lojën e famshëm të Monster Energy BIG3 në Capital One Arena më 19 gusht 2023 në Uashington, DC. Por Ashley përsëri u përpoq të minimizonte flirtin e tyre duke i thënë Nneka Ihimit: “Thjesht flasim pak në Instagram, kjo është e gjitha. Kjo është e gjitha, është vetëm pak. Kaq është.”

Natyrisht, askush nuk ishte i bindur se një IG DM ishte “gjithçka” që kishte në histori. Karen vuri në dukje në rrëfimet e saj, “Ashley u kthye në një nuancë të tërë rozë. Ajo po skuqej…”

Takimet e kaluara

Në prill 2022, Ashley njoftoi se do të divorcohej nga babai i saj australian Warbucks pas tetë vitesh martesë. Fansat kishin parë marrëdhënien e tyre duke marrë një taksë mes skandaleve të tij të shumta të mashtrimit dhe restoranteve të dështuara. Për një moment të ndritshëm, dukej sikur Ashley ishte gati të dilte nga bashkimi toksik, por më pas ajo kuptoi se nuk do të merrte asnjë alimentacion. Pra, natyrisht, të dy nuk kanë nënshkruar ende dokumentet, por nëna e dy fëmijëve ka një makinë të bukur dhe një shtëpi të re për të treguar për problemet e saj.

Fansat e Bravo u emocionuan kur mësuan se Ashley ishte i përfshirë me Luke Gulbranson të Summer House, por romanca ishte e shkurtër. Dyshja u rrëmbyen në lojërat e hokejit mbi akull dhe dukej se e goditën atë pas takimit në BravoCon, por fatkeqësisht, të dy sapo u ndanë. Nuk ndihmoi që divorci i Ashley-t ishte i gjithë titujt kryesorë dhe e ndoqi atë ku shkoi.