Kush është e dashura e re e Robert Sieber?

Klea

Kush është e dashura e re e Robert Sieber?

Shtëpi verore Premiera e sezonit 8, Danielle Olivera zbuloi ish të dashurin Robert Sieber kishin lëvizur tashmë nga lidhja e tyre dhe gjetën një të dashur të re. Por kush është femra e fundit në jetën e Robertit? Ai mund ta ketë nisur me vështirësi lidhjen e tyre në Instagram…

Robert Sieber poston në lidhje me ngjitjen e majave me të dashurën e re të mundshme, Ginger Brostowski

Në një foto mahnitëse të postuar në Insta, Roberti duket se po shkonte shumë mirë me Ginger Brostowski. Dyshja u përqafuan përballë maleve me borë, dhe sinqerisht, duket si një moment i shkëputur nga një komedi romantike. Për momentin, Ginger po e mban të mbyllur Insta-n e saj nga publiku. Më shumë fuqi për të!

Premiera e sezonit të 8-të të Summer House pa Danielle-n e pyetur nëse ajo u ndesh me “Ai-Who-Shall-Not-Be-Named” ndërsa kalonte fundjavën e mëparshme në Montauk. Ajo konfirmoi se Roberti ishte vërtet aty, me të dashurën e tij të re.

“Ishte kaq shpejt!” tha një Paige DeSorbo e tronditur. “Duhet të pyesni veten, a kishte mbivendosje?” Daniela mendoi. “Dhe unë gjithmonë dyshoja se kishte, ai më ndezi gazin – një përrallë e vjetër sa koha.” Natyrisht, pyetja e mashtrimit nuk është ajo që ka një përgjigje përfundimtare.

Ndonëse Paige tha se Roberti nuk i dha asaj “mënyra mashtruese”, kur Danielle shtoi se ai dhe e dashura e tij e re “punojnë së bashku”, ajo bëri shaka duke thënë se i kthente “gjithçka që sapo thashë”.

Duke hedhur një vështrim të shpejtë në profilin e Ginger’s LinkedIn, duket se ajo punoi për The Surf Lodge në Montauk për shtatë muaj, deri në qershor 2023. Kjo ishte kur filloi xhirimet e sezonit 8 të Summer House. Gjithçka po shtohet!

Po për Danielën? Ajo shfaqet beqare dhe gati për t’u bashkuar. Ajo i pëlqente të lidhej me Alex Propson gjatë kohës së tyre në Shtëpinë e Dimrit tashmë të ndërprerë. Por, nuk ishte asgjë serioze (aq sa mund t’i ketë pëlqyer asaj).

Ndërkohë, sezoni 8 i Summer House vazhdon të enjten në orën 21:00 në Bravo.