Kush është Bachelorette 2024?  Parashikimet e sezonit 21

Klea

Kush është Bachelorette 2024? Parashikimet e sezonit 21

Tani që sezoni 28 i Bachelor po mbyllet, shikuesit janë të etur të mësojnë se kush është udhëheqësi i Bachelorette Sezoni 21 do të jetë! Ndërsa disa gra nga sezoni i Joey Graziadei u dalluan, janë dy veçanërisht që kanë një shans të mirë për t’u bërë Bachelorette-ja e ardhshme. Nga ana tjetër, disa fansa janë mbledhur për t’i dhënë rolin dikujt jashtë Bachelor Nation. Kur bëhet fjalë për Bachelor Nation, gjithçka është e mundur! Pra, kush është Bachelorette 2024?

Ndërsa ende nuk e dimë se kush do të jetë Bachelorette-i i ardhshëm, sigurisht që kemi disa ide. Pa zgjatur më tej, këtu janë parashikimet tona se kush do të udhëheqë sezonin 21 të Bachelorette!

Kush do të jetë Beqarja e radhës?

Sipas Reality Steve, janë dy femra nga sezoni i Joey-t që kanë një mundësi të mirë për të qenë Bachelorette.

E para është Maria Georgas, e cila u eliminua pas vendlindjeve. Maria ishte një e preferuar e tifozëve nga kërcimi, për disa arsye. Maria ishte argëtuese dhe e shkujdesur, ndryshe nga shumë vajza të tjera në shtëpi. Ajo gjithmonë lejonte që personaliteti i saj të shkëlqente dhe nuk u përpoq të ishte dikush që nuk ishte për t’i bërë përshtypje Joey-t. Nga ana tjetër, Maria nuk hezitoi të ngrihej në këmbë kur u tërhoq në dramë. Kjo e bëri atë edhe më të njohur nga shikuesit.

Kandidatja e dytë për kryesimin e sezonit 21 të Bachelorette është Daisy Kent. Ndërsa Daisy është ende në garë për zemrën e Joey-t, ka shumë mundësi që ajo të jetë Beqarja e ardhshme nëse ai nuk e zgjedh atë. Daisy është bërë e njohur edhe me fansat, pasi ka folur për rrugëtimin e saj me humbjen e dëgjimit. Nëse zgjidhej si Bachelorette, Daisy do të ishte e para me një implant koklear. Kjo do të ishte një fitore e madhe për diversitetin!

Mes këtyre dy grave, unë personalisht mendoj se Maria ka një shans më të mirë për t’u bërë kryesuesja e ardhshme e Bachelorette. E dua Daisy-n, por ajo mund të mos dëshirojë të ketë sezonin e saj nëse gjërat nuk funksionojnë me Xhoin. Nga ana tjetër, Maria ka një personalitet të çuditshëm që do të shkëlqente tek beqaret, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte!

Kush duan fansat të jenë Bachelorette në 2024?

Ndërkohë që Maria dhe Daisy janë të dy të preferuarat e fansave, ka një tjetër yll televiziv të realitetit që nuk do ta kishin problem ta shihnin si Bachelorette-n e radhës. AD Smith iu thye zemra nga Clay Gravesande gjatë finales së sezonit 6 të Love Is Blind dhe fansat duan drejtësi për të. Disa madje kanë sugjeruar që AD duhet të drejtojë Sezonin 21 të Bachelorette, në një kryqëzim Love Is Blind dhe Bachelor Nation!

Mendoj se AD ishte fantastike në Love Is Blind, dhe definitivisht mendoj se ajo e meriton të gjejë personin e saj! Megjithatë, nuk jam i sigurt nëse Bachelorette është vendi më i mirë për të për ta bërë këtë. Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e drejtuesve për The Bachelor dhe Bachelorette, besoj se mbajtja e tij në ekskluzivitet është mënyra për të shkuar. Do të ishte gjithashtu e padrejtë për gratë nga sezoni i Joey nëse AD do të zgjidhej mbi to, pasi ato tashmë kanë kaluar dhe janë njohur me procesin Bachelor.

Përsa i përket grave të Kombit Bachelor, mendoj se Maria e ka në çantë. E vetmja pretendente tjetër mund të ishte Rachel Nance, e cila u eliminua pas Fantasy Suites. Ndërsa Rasheli nuk ishte aq e njohur sa Maria dhe Daisy, ajo përsëri mori shumë dashuri nga fansat!

Kur do ta zbulojmë se kush është Bachelorette 2024?

Meqenëse finalja e sezonit Bachelor transmetohet më 25 mars, ka shumë mundësi që Bachelorette të shpallet edhe atëherë. Joey u shpall si Bachelor-i i ardhshëm gjatë finales së sezonit të Charity Lawson, i cili tenton të jetë një trend. Charity, nga ana tjetër, u shpall si Bachelorette-i i radhës gjatë Women Tell All. Është e mundur që producentët nuk kanë dashur ta bëjnë këtë përsëri për të krijuar më shumë pezullim për shikuesit.

Është gjithashtu e mundur që shpallja e Bachelorette para përfundimit të sezonit mund të largojë emocionet e finales. Nëse Maria u shpall si Bachelorette në Women Tell All, atëherë disa shikues mund të mos jenë aq të interesuar për fundin e Joey. Sigurisht që është gjithashtu e mundur që Daisy të jetë Beqarja e radhës. Kjo do të shpjegonte pse nuk u njoftua në Women Tell All.

Nëse do të duhej të hamendësonim, do të parashikonim që Maria do të jetë kryesuese e Sezonit 21 të The Bachelorette. Megjithatë, precedenti i Kombit Bachelor na tregon se kurrë nuk e dimë se çfarë të presim. Pra, është e rëndësishme të jeni të përgatitur për çdo gjë!