Kush duhet të zëvendësojë Annemarie Wiley?

Klea

Kush duhet të zëvendësojë Annemarie Wiley?

Është zyrtare. Annemarie Wiley është jashtë nga Amvise të vërteta të Beverly Hills, dhe shumica prej nesh, duke përfshirë ezofagun e Sutton Stracke, po marrin frymë lehtësuese. Annemarie solli pak në tryezë, përveç një bisede të dhimbshme të papërshtatshme për stomakun dhe çrregullimet e mundshme të të ngrënit. Mund të supozoj vetëm se Kyle Richards është i mërzitur për sjelljen e fillestarit më të keq në historinë e fundit në platformë. Por tani, me Annemarie jashtë, pyetja mbetet: kush duhet të sillet?

Denise Richards

Edhe pse Denise Richards bëri një paraqitje sporadike si mysafire në Real Housewives të Beverly Hills, u ngurtësua vetëm se unë do të doja ta shihja atë duke mbajtur një diamant. Armiqja e saj kryesore, Lisa Rinna, nuk është më problem që kur ajo u largua nga shfaqja, kështu që Denise do të ishte e lirë të vepronte ashtu siç dëshironte. Por ajo është e sigurt se nuk do të sjellë më kurrë një treshe. Këtë sezon, Denise u përdor si një rrëmujë e nxehtë, pasi ajo dha një kopertinë dhe një histori më interesante sesa një amvise me kohë të plotë si Dorit Kemsley.

Nuk do të thosha se më pëlqente ta shihja Denisin të goditur nga Dorit ndërsa ajo përpiqej ta tallte atë, por nëse aktorja e James Bond do të ishte një mbajtëse diamantesh me kohë të plotë, jam i sigurt se do të kishim parë më shumë një grindje prej saj. Në vend të kësaj, ajo e veshi me gëzim xhaketën e saj me kokë poshtë si kurvë e shefit që është. Denise është intuitive dhe mund të tregojë se çfarë po ndodh me Kyle. Pra, për mendimin tim, nëse dikush duhet të zëvendësojë Annemarie, është Denise!

Camille Meyer

Ah, kjo ish-zonja e shtëpisë kishte gjithçka: moxie, opinione dhe një burrë që e urrente. Natyrisht, Camille Meyer do të ishte diamanti i përsosur për t'u rifutur dhe për të sjellë përsëri një prekje nostalgjie në grup. Camille e hershme ishte krejtësisht e pavarur dhe humbi të gjithë ndjenjën e realitetit për shkak të stilit të saj të jetesës ekstravagante, dhe ne mund të punojmë me këtë! Ajo, gjithashtu, bëri disa paraqitje si mysafire dhe ndërsa mbante një sjellje të lezetshme, mund të them se po shpërthej për të lënë jashtë ndjenjat e saj të vërteta.

Edhe pse Camille nuk është më një amvise me kohë të plotë, ajo ende i mban komentet e saj të mprehta në rrjetet e saj sociale. Ajo nuk ka frikë të tërheqë një Bravoleb nëpër baltë nëse kjo do të thotë se ajo merr disa pëlqime. Pra, imagjinoni atë lloj qëndrimi në shtëpitë e vërteta të Beverly Hills. Do të ishte e mahnitshme. Do të ishte edhe më mirë nëse Bravo do t'i kthente Denisin dhe Camille si një marrëveshje të paketuar.

Kim Richards

Për mua, vezët e arta të amvisave do të duhej të ishin Kim Richards. Nëse Bravo do të mund ta kthente aktoren fëmijë, mendoj se do të realizonte ëndrrat e fansave. Kim nuk është më një pijanec pa varur, por më tepër një gjyshe që ka të bëjë me zen. Kim ka qenë gjithmonë paksa e çuditshme, por në mënyrat më të mira. Tani që ajo dhe Kyle janë në terren më të mirë, mendoj se ka një shans real që tre motrat, përfshirë Kathy Hilton, të mund të zbukurojnë ekranet tona.

Bravo tha jo

Edhe pse mendoj se shumica prej nesh e dinim që Annemarie nuk do të bënte një udhëtim të dytë në trenin ekspres Real Housewives of Beverly Hills, CRNA e regjistruar ndau se ajo ishte e zhgënjyer që nuk do t'i jepej një vit i dytë. Annemarie dukej se po përpiqej të mbrojë çështjen e saj, duke shkruar në Instagram, “Unë kurrë nuk kam qenë në audicion për këtë shfaqje. Shfaqja më gjeti dhe më kërkoi që të isha në të 6 javë pasi kasti kishte filluar xhirimet. Unë u hodha në xhirime 2 javë më vonë, në mes të sezonit.”

Por sinqerisht, askush nuk kujdeset. Annemarie ishte kryesisht e bezdisshme dhe nuk kishte historinë që shpresonim të shihnim. Personalisht, mendoj se ajo do të ishte një person i shkëlqyeshëm për t'u miqësuar, por jo si mbajtëse diamanti. Annemarie e përfundoi postimin e saj duke e kthyer fajin përsëri në rrjet, duke iu shmangur të qenit “shumë e emocionuar për mundësinë. “Ajo që më udhëzuan të bëja gjatë xhirimeve të sezonit të kaluar ishte mënyra se si u luajt loja. Dëgjimi i asaj që më udhëzuan të bëja ishte një gabim fillestar.”

Real Housewives of Beverly Hills mund të transmetohet në Bravo dhe Peacock.