Kush do të pushohet nga Sezoni 11 i Poshtë Deck?

Klea

Kush do të pushohet nga Sezoni 11 i Poshtë Deck?

Poshtë kuvertës Sezoni 11 sapo ka filluar transmetimin. Na bashkohen përsëri në det, Shefi Stew Fraser Olender dhe Ben Willoughby, i cili aktualisht është në pozicionin Lead Deckhand. Një tjetër fytyrë e njohur këtë sezon është kapiteni Kerry Titheradge, i cili do të marrë përsipër kapitenin Lee Rosbach. Deri më tani, ne po e duam kapitenin Kerry.

Të gjithë të tjerët janë të rinj në Bravo. Të paktën tani për tani. E shihni, kohët e fundit mësuam se kjo nuk do të jetë gjithmonë kështu. Në një intervistë për E! News, Fraser dhe Ben na lajmëruan për këtë fakt, duke vënë në dukje se kasti i tyre do të tronditet jo pak në episodet që na presin.

Sa për Fraser, ai zbuloi se “Ka një qarkullim të konsiderueshëm këtë vit. Megjithatë, unë nuk shkoj askund, ndaj falënderoj Zotin për këtë.” Phew. Sepse ne e adhurojmë komentin e mprehtë dhe të errët të Fraser.

Ben u pajtua me deklaratën e Fraser. Megjithatë, Ben foli edhe për shkarkimet këtë sezon, duke thënë se ne “ndoshta do të shohim më shumë se sezonin 10”. Vetëm për të kujtuar, gjatë sezonit 10 të BD, kapiteni Sandy Yawn ndërhyri për pak sepse Kapiteni Lee kishte një problem mjekësor. Këtu, kapiteni Sandy shkarkoi Camille Lamb dhe Alissa Humber.

Nëse deklarata e Benit është e saktë, atëherë kjo do të thotë se më shumë se dy anëtarë të ekuipazhit do të largohen në fillim të këtij sezoni. Anija ndodh. Thënë kështu, çaji që na emocionon më shumë është ajo që tha më pas Beni, teksa ngacmoi se këto jahte të rënë do të zëvendësoheshin nga fytyra të njohura.

“Ju jeni gati për të parë disa fytyra më të njohura, një pak më të njohur nga sa do të prisnit. Por unë do ta lë atë për ju djema për ta deshifruar, “tha Ben. Tani jemi të emocionuar! Megjithatë, përpara se dikush të mund të kthehet, pozicionet duhet të hapen në bord. Mbi këtë, këto janë parashikimet tona për shkrepjet e Sezonit 11 të Poshtë Deck.

Jared Woodin

Jared Woodin është Bosun, tani për tani. Megjithatë, gjuajtja e tij e ardhshme është e qartë si dita, nëse na pyesni. Në kuvertë, Beni tashmë është i frustruar me shefin e tij të ri, duke thënë se ai “ndihet më i trashë” në praninë e tij. Kjo ka të ngjarë sepse Ben është gjithashtu një Bosun me përvojë dhe ai dëshiron koncertin e Jared.

Edhe pse ende, Jared është mbi kokën e tij. Përvoja e tij para xhirimeve për BD ishte në anije më të vogla. Prandaj, ai nuk është vërtet një profesionist në kuvertë, dhe matja e tij e pasaktë e distancave do të jetë një përgjegjësi e madhe për këtë jaht. Gjithashtu, ka shenja të shumta në internet që tregojnë për largimin e hershëm të Jared nga Sezoni 11.

Si fillim, që nga fillimi i kësaj jave, Instagrami i Jared-it shfaqi zero shenja jete në këtë serial. Aktualisht, ai është privat. Gjithashtu, biografia e tij mungon në faqen e Bravo. Për më tepër, në vështrimin e fshehtë, ne mund të shohim Fraserin duke debatuar me Benin dhe Beni thekson, “Ke pasur shumë njerëz që të largohen nga ana jote. Fundi i historise.”

Fjalët e Benit thanë se ai zotëronte një palë. Që do të thotë se Beni përfundimisht do të bëhet Bosun. Ne e quajmë atë. Së shpejti në një moment, Jared u shkarkua nga Sezoni 11 i Below Deck.

Cat Baugh

Nga ajo që kemi parë për Cat Baugh deri më tani, ajo është e ëmbël dhe goxha punëtore, dhe madje ka pesë vjet përvojë në jaht në rezymenë e saj. Por, ashtu si Jaredi, varkat e saj të mëparshme ishin të gjitha më të vogla. Megjithatë, ajo është aktualisht stjuardesa më e ngadaltë në bord. Ajo është gjithashtu tashmë e stresuar, pasi madhësia masive e Shën Davidit dhe përgjegjësitë e saj, duken të dyja shumë më tepër nga sa kishte menduar fillimisht.

Mjerisht, qëllimi i Cat ka të ngjarë. Nga ana tjetër, Cat mund të zgjedhë gjithashtu të largohet herët nga Sezoni 11 i Below Deck, pasi zero punë ia vlen të qash.

Barbie Pascual

Për sa i përket etikës së saj të punës, Barbie Pascual po e vret atë. Ajo ka një përvojë të jashtëzakonshme, dhe gjithashtu është dygjuhëshe. Ky është një bonus i madh për çdo ekuipazh që punon në ujërat ndërkombëtare me mysafirë në bord nga prejardhje të ndryshme. Megjithatë, në intervistën e Fraser me E! Lajmet, ai përmendi se ai “padyshim që e kishte të ndërlikuar ndonjëherë të punonte përkrah” Barbie.

Madje, në një vështrim të fshehtë, të dy shihen duke u përleshur, ndërsa njëra përleshje ka përfunduar me lot. “Ju djema jeni kaq të bindur që unë jam ky b*tch,” i thotë Barbie Fraser. “Ti je ab*tch për mua,” përgjigjet Fraser. Pas kësaj, Barbie është brenda banjës së kabinës së saj, duke thënë: “Nuk mund të shkoj tek ai. Nuk mund ta rregulloj” përmes lotëve të saj.

Gjithashtu, Instagrami i Barbie krenohet me përmendjet @BravoTV dhe @Peacock, por ajo nuk ka asnjë foto të postuar nga koha e saj në St. David. Megjithatë, kjo mund të jetë e qëllimshme, pasi rrjetet e saj sociale janë mjaft të kuruara. Madje akoma, për tensionet më të larta që kemi parë përpara, shanset janë të larta që Barbie të dështojë të zgjasë për një sezon të tërë charter.

Anthony Iracane është karta jonë e egër

Anthony Iracane është karta jonë e egër. Në këtë pikë, është e vështirë të përcaktohet fati i tij. Në tërësi, pjatat e tij janë mahnitëse, dhe të ftuarit deri tani kanë mbetur të kënaqur. Megjithatë, në një vështrim të fshehtë, një mysafir i ardhshëm e urren fileton e tij, duke e quajtur atë “të përtypur”.

Për më tepër, koha e Anthony është vërtet, shumë e keqe. Shërbimi i darkës së grupit të parë charter pa të ftuarit të ulur në tryezën e tyre për orë të tëra. Por, për shkak të aftësive të tij, nëse ai mund të zvogëlojë kohën e tij, ai mund të arrijë deri në fund të këtij sezoni. Për shkarkimin e tij të mundshëm në të ardhmen, ne do të duhet të presim dhe të shohim se çfarë do të ndodhë në Sezonin 11 të Below Deck.