Kur është finalja e Sezonit 11 të Rregullave të Vanderpump?

Klea

Kur është finalja e Sezonit 11 të Rregullave të Vanderpump?

Rregullat e Vanderpompës Finalja e sezonit 11 do të arrijë më shpejt nga sa mendonin shumë fansa. Në fakt, është afër qoshes – dhe Bravo e ka zbuluar në mënyrë delikate datën në një postim të Daily Dish duke promovuar një version të zgjatur dhe të pacensuruar të finales për t'u transmetuar në Peacock.

U zbulua data e fundit e Sezonit 11 të Rregullave të Pompës

Përfundimi i sezonit 11 të Vanderpump Rules transmetohet të martën, më 7 maj në orën 8/7c në Bravo. Një version i zgjatur dhe i pacensuruar i finales së sezonit 11 të VPR do të jetë i disponueshëm për t'u transmetuar në Peacock nga e mërkura, 8 maj.

Bravo raportoi, “Një version i zgjatur dhe i pacensuruar i finales së sezonit të nofullës së serialit të nominuar për çmimin Emmy Vanderpump Rules do të shfaqet premierë të mërkurën, më 8 maj, ekskluzivisht në Peacock. Episodi do të shfaqë skena bonus dhe përmbajtje të paparë kurrë më parë.”

Pavarësisht thashethemeve që sugjerojnë se sezoni mund të vazhdojë deri në mes të qershorit, duket se nuk ka më shumë histori për të treguar me Pump Rules Sezoni 11. Kastet janë tani në San Francisko, në fund të fundit. Aty pamë një djalë gjoja të rastësishëm gati sa i hodhi një karrige Tom Sandovalit. Përveçse, në fakt nuk ishte në Sandy. Me sa duket.

Nata në fjalë do të jetë gjithashtu ajo në të cilën Lala Kent i referohet Ariana Madix si “Zot”. Dhe ajo nuk është saktësisht komplimentuese. Pamjet e trailerit panë shikuesit që e akuzonin atë për xheloze, por ajo i rrëzoi ato në rrjetet sociale.

Scheana Shay ka të ngjarë ta gjejë veten duke pyetur veten se si mund të ecë përpara me dy shoqe ndërluftuese. Dhe jam i sigurt se DJ James Kennedy do të jetojë jetën e tij më të mirë, sepse ai njeri pëlqen të festojë, pavarësisht se çfarë po ndodh rreth tij.

Pas finales, sigurisht që do të marrim ribashkimin e Sezonit 11 të Rregullave të Pompës. Ndërsa nuk do të jetë aq i paqëndrueshëm sa sezoni 11, besnikëria kanë ndryshuar. Ndoshta është një ide e mirë që shfaqja të shkojë në një pushim të shkurtër këtë verë…

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.