Ku qëndron Brittany Cartwright me Lisa Vanderpump?

Klea

Ku qëndron Brittany Cartwright me Lisa Vanderpump?

Është jashtë syve, jashtë mendjes, me sa duket, për matriarkun e Vanderpump Rules. Pas Jax Taylor dhe Brittany Cartwright lanë Pump Rules në 2020, kontaktin e tyre profesional dhe rutinë me Lisa Vanderpump i erdhi fundi. Në atë kohë, mbetej për t’u parë nëse ata do të mbeten në kontakt.

Në vitin 2023, Brittany u tha fansave të VPR se Lisa dhe Jax nuk kishin asnjë marrëdhënie për të folur, pavarësisht se kishin qenë të ngushtë gjatë gjithë atyre viteve të xhirimeve së bashku. Tani, vendasja nga Kentaki po i përditëson fansat për marrëdhënien me Lizën.

“Kjo shkon në të dyja drejtimet,” tha Brittany

Gjatë një interviste ekskluzive me Heavy, Bravolebrity zbuloi se kohët e fundit nuk ka pasur asnjë kontakt me ish-yllin e Real Housewives të Beverly Hills. Mjerisht, për shkak të mungesës së komunikimit, Lisa “nuk e ka takuar kurrë”, djalin dy vjeçar të Brittany dhe Jax, Cruz.

“Ajo në të vërtetë nuk ka kontaktuar, nuk ka folur me ne apo asgjë”, zbuloi nëna e një fëmije.

“Ajo nuk e ka parë kurrë. Ajo nuk na afrohet”, shtoi Brittany për djalin e saj, megjithëse zbuloi se Lisa dërgoi një dhuratë për lindjen e Cruz-it dy muaj pas faktit.

Ylli i realitetit televiziv u përpoq të niste një pajtim pasi Lisa theu këmbën e saj në 2022.

“Ajo tha: ‘Faleminderit. Më mungon.’ Dhe unë thashë, ‘Më mungon gjithashtu. Edhe unë të dua.’ Sepse unë bëj. Kam kaq shumë respekt për Lizën dhe do ta kem gjithmonë”, tha ish-punonjësja e SUR.

Është një surprizë për çiftin, të cilët shijuan një marrëdhënie të tillë personale me LVP-në gjatë kohës së xhirimeve së bashku. Lisa ishte gjithmonë ajo që i jepte këshilla stafit të saj.

Si e tillë, Brittany “mendoi patjetër [Lisa] do të ishte një pjesë më e madhe e [her] jetë se sa është ajo tani.”

“Por përsëri, unë ende e dua atë. Unë ende e respektoj atë”, përfundoi ajo. “Dhe kështu unë jam mirënjohës për gjithçka që ajo ka bërë për mua. Dhe duke më lejuar të jem në Vanderpump Rules për pesë vitet që isha. Kështu që ju e dini, ka shumë gjëra që më pëlqejnë tek ajo. Ajo është si gjëja më klasike, më e lezetshme ndonjëherë. Kështu që do të doja që ajo të ishte pak më shumë rreth nesh.”

Megjithatë, Brittany dhe Jax do të vazhdojnë të përpiqen. Ajo pranoi se ata “mund të bënin më mirë [their] fund” për të ndjekur një pajtim.

“Kjo shkon në të dyja drejtimet,” shtoi ylli i The Valley.

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.