Ku qëndrojnë sot Shep Rose dhe Taylor Ann Green?

Klea

Ku qëndrojnë sot Shep Rose dhe Taylor Ann Green?

Në premierën e sezonit Southern Charm, Taylor Ann Green e bëri të qartë se ka çështje të pazgjidhura me ish të dashurin Shep Rose. Ai sapo ishte kthyer nga një pushim i gjatë, i financuar nga fondi i mirëbesimit, në shumë vende. Ish-e dashura e tij kishte gjëra për të thënë, por jo domosdoshmërisht për të, duket.

Taylor erdhi në festimin e dasmës së Madison LeCroy dhe Brett Randle në një humor të pambrojtur por luftarak. Ajo u bë në një përpjekje për të lënë të shkuarat të jenë të kaluara.

Megjithatë, që kur u transmetua episodi, Shep u premtoi fansave se Taylor do të fillonte të ecte përpara dhe të përpunonte emocionet e saj. Me kalimin e sezonit, gjërat do të jenë shumë më civile mes ish-çiftit.

Të dy Shep dhe Taylor bien dakord se ata janë në “raporte të mira” tani

Tani, Taylor po ndan të njëjtën ndjenjë në një intervistë me HollywoodLife. Dhe Shep dyfishon natyrën miqësore të marrëdhënies së tyre aktuale, duke e quajtur atë “të mirë”.

Ai ka dhënë një intervistë për gazetën e 14 shtatorit. “Unë zgjedh të marr rrugën e lartë sa të mundem në këtë jetë dhe më intereson shumë ajo. Une gjithmone do te. Dhe unë mendoj se kjo është e ndërsjellë”, shpjegoi ylli i Southern Charm.

Për të mos thënë se ata nuk po i përmbahen disa kufijve. Por Shep përsërit se sa i rëndësishëm ndihet se Taylor është në jetën e tij.

“[W]Në të vërtetë nuk kemi hyrë në jetën private të njëri-tjetrit për sa i përket shoqëruesve të tjerë apo diçka tjetër apo skenës së takimeve. Kjo ndoshta është mirë tani për tani. Shpresoj që një ditë të mundemi. Unë jam ende i afërt me prindërit e saj”, zbuloi Shep.

“Unë i dërgoj mesazhe mamasë së saj herë pas here, dhe gjithashtu mesazhe me Taylor-in. Ajo është një arsye e madhe e mozaikut se kush jam unë. Ajo është një pjesë kryesore e atij jorgani, ju e dini, dhe unë e respektoj atë dhe e dua atë. Unë kurrë nuk do t’i ktheja shpinën asaj. Unë do t’i jepja asaj këmishën e zebrës nga shpina ime.”

Ecim përpara me pozitivitet

Taylor pajtohet që ajo e konsideron Shepin një mik dhe tha se ata janë “në marrëdhënie të mira tani”. Megjithatë, ka ende çështje të pazgjidhura që ajo dëshiron të sjellë në ribashkim.

Ajo tha se ishte “e qartë se do të duhet të rishikojë disa gjëra në [the] ribashkim.” Më pas shtoi, “por unë mendoj se në fund të fundit, ne të gjithë jemi vërtet miq të mirë.”

Për sa i përket rijetimit të pasojave emocionale të kapur në kamera në premierën e sezonit 9, Taylor pranoi se iu nënshtrua emocioneve.

“Me të vërtetë nuk doja që kjo të ndikonte tek unë. E shoh veten si një person vërtet i fortë, i pavarur. Dhe kur e zbërtheni, në fakt nuk jam aspak. I lë emocionet e mia të nxjerrin më të mirën nga unë ndoshta më shumë herë sesa duhet të kisha këtë vit. Është padyshim, përsëri, shumë e vështirë të hysh në të, dhe më pas do ta shohësh si të luajë,” shpjegoi ajo.

Ndiqeni Southern Charm të enjteve në 9/8c në Bravo.