Ku janë amvisat e vërteta të DC Cast tani?

Klea

Ku janë amvisat e vërteta të DC Cast tani?

Në vitin 2010, Amvise të vërteta të DC seriali u shfaq premierë, vetëm për të vdekur më pas me shpejtësi brenda të njëjtit vit kalendarik. Ky kast i mrekullueshëm për një sezon përbëhej nga Mary Amons, Lynda Erkiletian, Cat Ommanney, Stacie Scott Turner dhe Michaele Salahi. Në fund të Michaele, i njohur si nxitësja e tifozëve që nuk ishte, ajo dhe bashkëshorti i saj i atëhershëm Tareq Salahi vendosën të filmojnë veten duke përplasur darkën vjetore shtetërore të Shtëpisë së Bardhë. Përfshirja e FBI-së me pamjet e Bravo-s bëri që ky serial të mbyllej përgjithmonë.

Qeveria e Amerikës nuk luan kur bëhet fjalë për shkeljet e sigurisë, kështu që ky tregim i Real Housewives u bë tituj kombëtarë. Presidenti Barack Obama duke thënë me zërin e NeNe Leakes, “Tani pse jam unë në këtë?” Përveç kësaj, edhe pse kjo nuk ndodhi shumë kohë më parë, ky serial tani prezantohet si një ëndërr e ethshme, ku pikëpamjet për martesat e homoseksualëve u ndeshën me vetulla të ngritura, dhe të qeshurat raciste rrodhën lehtësisht, të tregtuara si humor. Thënë kështu, disa anëtarë të këtij kasti mund të kishin qenë të mrekullueshëm në kohë, por fatet e tyre u vulosën ende nga veprimet e njërit.

Falë veprimeve të egra të gabuara të Michaele-së për përplasjen e portës, çdo grua e vetme në këtë seri mori sëpatën. Duke folur për kohën e tyre të kaluar në blloqe, në vitet që kanë kaluar, të gjitha këto zonja kanë ndërprerë lidhjet edhe me partnerët e tyre. Pra, me kë janë ata tani, nëse ka ndonjë? Dhe si po i kalojnë tani orët e pafilmuara këto ish-Shtëpiake?

Mary Amons

Në vitin 2012, pas 26 vitesh martesë, Mary dhe bashkëshorti i saj Rich Amons (ug, kaq i nxehtë) bënë kërkesë për divorc. Së bashku, për hir të pesë fëmijëve të tyre, Lolly, Ryan, Alexandra, Meghan dhe Matt, ata lundruan bashkë-prindërimin në mënyrën më të mirë të aftësive të tyre. Tani që fëmijët e tyre janë rritur, Meri e kalon pjesën më të madhe të kohës në fermën e saj në Maryland. Peizazhet e kapura këtu janë të bukura në rrjetet sociale të Marisë, dhe gjithashtu, nëse jeni kurioz si unë, janë vetëm lopët, jo një interes i ri dashurie, ato që kapin në anën e saj.

Sa i përket punës, kjo alum Bravo ende drejton kompaninë e saj të dizajnit të brendshëm, Mary Amons Design. Ajo është gjithashtu tani në Bordin Këshillimor të COCOLOCO, një markë e kujdesit për lëkurën në pronësi dhe operim të grave, për të cilën ajo poston shpesh gjithashtu.

Lynda Erkiletian

Lynda ishte e vetmja anëtare e pamartuar e kastit në këtë serial, por ajo ishte në lidhje me një lodër djali shumë më të vogël të quajtur Ebong Eka. Jo çuditërisht, këta të dy gjithashtu e kanë quajtur që atëherë dorëheqjen. Për fat të mirë për Lynda, ajo tani ka një dashuri të re në Fulton Liss, një ish-kampion tenisi nga Universiteti i Maryland. Në rrjetet sociale të Lynda-s, ajo dhe Fulton shfaqen shpesh në të gjithë SHBA-në, ndonjëherë me raketa tenisi në duar.

Nga ana e biznesit, biografia e Lynda në Instagram lexoi se ajo është themeluesja dhe presidentja e T•H•E Artist Agency, e njohur si një firmë modelimi. Ajo është gjithashtu një drejtore ekzekutive e Fondacionit James & Paula Coburn. Kjo organizatë bamirëse mbështet artet dhe shkencat.

Catherine Ommanney

Humori i maces nuk përkthehej gjithmonë. Edhe pse ajo e di këtë, pasi në internet, së fundmi ajo postoi një montazh të klipeve nga koha e kaluar në RHODC. Këtu, ajo shpjegoi se kur e largoi më të mirën homoseksuale të këtij seriali, Paul Wharton, duke thënë “Mos më puth. Ti je homoseksual dhe je me ngjyrë”, nuk ishte raciste, ishte thjesht një shaka e thënë mes “shokëve shumë të mirë”.

Kur mbaroi koha e saj në transmetim, Cat u largua nga DC Ajo gjithashtu u nda me bashkëshortin e saj Charles Ommanney, i cili punonte si fotograf i Shtëpisë së Bardhë. Tani që jeton në MB, ku drejton firmën e saj të dizajnit të brendshëm, historia aktuale e dashurisë së Cat nuk dihet. Megjithatë, sipas një interviste të fundit me The Sun, Macja u takua shkurtimisht me Princin Harry kur ajo ishte 34 vjeç.

Në pretendimet e saj, Cat thotë se ata u takuan përmes miqve të përbashkët. Oh, ai gjithashtu i dha asaj një nga “puthjet e saj më pasionante” ndonjëherë.

Ky autor i rezervave ka të ngjarë të dëshirojë që Cat të kishte kursyer emrin e tij nga intervista e saj.

Stacie Scott Turner

Ashtu si aktorët e saj, martesa e Stacie gjithashtu u ndal pas xhirimeve. Pas 14 vitesh, Stacie dhe Jason Turner, të cilët kanë dy fëmijë, e dhanë dorëheqjen në vitin 2012. Në internet, Stacie është mjaft e qetë. Faqja e saj ka vetëm tre imazhe dhe dy prej tyre janë fëmijët e saj.

Megjithatë ajo është ende duke nxituar. Pas një kërkimi tjetër të shpejtë, arrita në @properties. Kjo është një firmë e pasurive të paluajtshme ku Stacie është aktualisht e punësuar dhe listimet e saj në zonën e Maryland janë të shumta. Gjithashtu, tipari im toksik përfshin kërkimin e zonave të tjera, duke menduar “Unë mund të jetoj këtu”, dhe për këtë, Stacie, dua disa nga pronat tuaja, por për atë që do të zgjedh, do të më duhet të shoh një masive, ulje dramatike e çmimeve.

Fut Kristen Wiig në Bridesmaids duke thënë “Më ndihmo. Une jam i varfer.”

Michaele Salahi

Kjo më sjell tek e divorcuara e fundit e Real Housewives në këtë kast, Michaele. Ky është i egër. Në shtator 2011, Tareq paraqiti një raport për personat e zhdukur për Michaele. Megjithatë ajo nuk mungonte vërtet. Ajo sapo kishte ikur me Neal Schon, kitaristi kryesor i Journey.

Ndodh.

Divorci i tyre u finalizua në gusht 2012 dhe vetëm disa muaj më vonë, Neal i propozoi. Deri më sot, Michaele dhe Neal janë ende të martuar. Në llogarinë e tyre të përbashkët në Instagram, pothuajse çdo postim i vetëm është i lidhur me Udhëtimin. Don't Stop Believin' Michaele, por gjithashtu, unë ende po të shoh anash për vrasjen e këtij seriali.