Ku janë aktorët përgatitës të NYC tani?

Klea

Ku janë aktorët përgatitës të NYC tani?

Shpërthim nga e kaluara! Shfaqja jetëshkurtër Bravo Përgatitja e NYC tani është në dispozicion në shërbimin e transmetimit Peacock.

Rrjeti e bëri të ditur lajmin në një postim në Instagram të prillit, duke shkruar: “Nuk mund të dalim, kemi plane me @peacock. Këto shfaqje janë jashtë kasafortës dhe transmetohen tani.”

NYC Prep ishte në shoqëri të mirë, i paraqitur së bashku me disa shfaqje të tjera ikonike të ish-Bravo, duke përfshirë Real Housewives of DC dhe The Rachel Zoe Project.

Seriali u transmetua për 8 episode në vitin 2009 dhe kapi jetën e skenës elitare të shkollës përgatitore të NYC. Në thelb, ishte versioni dokumentar i Gossip Girl. Ndërsa funksionimi i tij në rrjet ishte i shkurtër, ai pati një ndikim të qëndrueshëm në kulturën pop.

Tani që NYC Prep është kthyer në titujt kryesorë, fansat mund të pyesin se çfarë ndodhi me grupin e adoleshentëve të parakohshëm që pasoi shfaqja.

Ja çfarë po bën kasti sot:

Jessica “Jessie” Leavitt

Në përgatitjen e NYC, Jessica “Jessie” Leavitt ishte vajza e modës. Ajo kishte një gardërobë seriozisht të lakmueshme dhe një biletë për të gjitha ngjarjet më të nxehta të modës në Nju Jork. Ne ishim kaq xhelozë!

Pas shfaqjes, Jessie ndoqi pasionin e saj dhe mori pjesë në Institutin e Teknologjisë së Modës në Nju Jork. Sipas Us Weekly, ajo fitoi një punë si tregtar vizual për një “markë luksoze” pas diplomimit. Gazeta raportoi se ajo u martua me analistin e investimeve Jason Brown në 2019.

Sebastian Oppenheim

Sebastian Oppenheim ishte Chuck Bass i NYC Prep. Ai ishte simpatik, i pasur dhe i pëlqente të lidhej me zogjtë. Ai vazhdoi të kishte një lidhje me Bravo pas anulimit të emisionit. Sipas Us Weekly, ai u internua për emisionin e Andy Cohen-it Watch What Happens Live në vitin 2013. Ai tani punon për kompaninë luksoze të pasurive të paluajtshme me bazë në Nju Jork, Rove, sipas Instagramit të tij. Kompania është e specializuar në qiratë e mobiluara luksoze. Ai u martua me prezantuesin televiziv Skyler Bouchard në vitin 2019. Çifti mirëpriti fëmijën e tyre të parë, një djalë të quajtur Arlo, në dhjetor 2023. Ai ndau fotot e të porsalindurit në spital më 1 janar në Instagram së bashku me një mbishkrim të ëmbël.

“Drita e jetës sonë,” shpërtheu babai i ri. “Gjëja më e mirë absolute që na ndodh neve.”

Kelli Brooke Tomashoff

Kelli Brooke Tomashoff ka mbajtur një profil mjaft të ulët që nga largimi i saj Bravo, pavarësisht se ka ambicie për të qenë yll. Alumja e NYC Prep provoi dorën e saj në një karrierë muzikore pas serialit, duke publikuar një single të titulluar “Gave Up On Love” në 2011.

Peter Cary “PC” Peterson

Peter Cary “PC” Peterson u bë titujt kryesorë kur shfaqja u shfaq për herë të parë për shkak se ai është nipi i ish-sekretarit amerikan të tregtisë, Pete Peterson. Ylli i Bravo tha se donte të bëhej aktor në vitet e tij të adoleshencës, por përfundoi duke jetuar një jetë më private.

Në vitin 2018, ai u martua me mikun e tij të vjetër Quentin Esme Brown. Tiffany Trump ishte vajza e luleve, raportoi W Magazine. Sipas The Sun, dyshja u paraqitën për divorc në vitin 2020.

Camille Isobel Hughes

Sipas Us Weekly, Camille Isobel Hughes punon si “një menaxhere e lartë për zhvillimin e markës dhe produktit në Arbonne International”.

Biografia e saj në Instagram argëtohet me kohën e saj jetëshkurtër në Bravo. Ai lexon, “Ajo vajzë nga ajo gjë që mori 13% në domate të kalbura.”

Ajo u martua me Michael Paquette në vitin 2022. Ata mirëpritën të parëlindurin e tyre, një djalë të quajtur Charlie, në dhjetor 2023.

“Mirë se erdhe në botë Charles Anthony Paquette. Lindi në ditën e Krishtlindjes”, shkroi ajo në një postim në Instagram më 31 dhjetor, krahas një fotoje të adhurueshme të të porsalindurit.

Taylor DiGiovanni

Taylor DiGiovanni ishte Dan Humphrey i NYC Prep thjesht sepse ajo shkoi në shkollën publike. Tronditëse! Festa e saj ku ajo bashkoi fëmijët e shkollave publike dhe ato përgatitore do të jetë gjithmonë ikonë. Dikush t'i japë një çmim Nobel për Paqen!

Jeta e saj pas largimit nga spektakli është shumë mister. Ajo ka qëndruar larg vëmendjes dhe llogaria e saj në Instagram është private.

Mezi presim të shikojmë NYC Prep dhe të rijetojmë të gjithë nostalgjinë e viteve 2000. Nga çantat oversize deri tek xhinset e ulëta, ne jemi shumë gati për të.