Kthimi i Carl Radke, Lindsay Hubbard në Shtëpinë Verore do të jetë Epik

Klea

Kthimi i Carl Radke, Lindsay Hubbard në Shtëpinë Verore do të jetë Epik

Shtëpi verore Sezoni 8 sapo ka përfunduar. Dhe për të qenë i sinqertë, unë ende po lëkundem nga të gjitha granatat që shpërthejnë majtas dhe djathtas. Nuk po flas vetëm për festën e apokalipsit të fundit të botës të West Wilson. E tërë e sezonit të fundit qarkulloi rreth e rrotull Karl Radke dhe Lindsay Hubbard mashtrim i një marrëdhënieje. Guruja e PR mendoi me iluzion që ecja në një rresht do t’i bënte ata të lumtur. Dhe Carl mendoi se një përqafim do të rregullonte mungesën e tij të punës.

Këtë javë, fansat mësuan se i gjithë kasti, përveç Danielle Olivera, ishte nënshkruar përsëri. Kjo përfshinte pothuajse nusen dhe dhëndrin. Eshtë e panevojshme të thuhet, vështirë se mund ta mbaj eksitimin tim për sezonin 9, sepse sido që të jetë, ne po marrim një Lindsay të aktivizuar. Vajzat u larguan nga shtëpia në një front të bashkuar, por ribashkimi pikturoi një pamje tjetër. Unë kam nevojë për Andy Cohen dhe një statistikë të kamerës në mënyrë që të jem i informuar.

Lindsay Hubbard është marrë…

Lindsay aktualisht është duke lulëzuar në lidhjen e saj të re që kur Carl e hodhi / verboi atë. Falë kthimit të të dy OG-ve, kjo do të thotë që Carl padyshim do të duhet të shikojë Lindsay dhe të dashurin e saj të ri duke ndërvepruar në qiranë e përbashkët verore. Unë vetëm mund të supozoj se kjo do të thotë t’i shikosh ata duke folur ëmbël dhe të dallohen. Por ju lutem mos lejoni që të jetë si koha kur ajo flirtoi me Austen Kroll. Barku im nuk e duron dot.

Gjatë ribashkimit të sezonit të 8-të të Summer House, pronarja e Hubb House vuri në dukje se burri i saj i ri ishte “aq i ëmbël” dhe “i pabesueshëm”. Në atë kohë, Lindsay gjithashtu tregoi në prapaskenë se ishte “shumë e kënaqur në dhomën e gjumit”. Ndërsa ishte në podkastin e Bitch Bible, Lindsay bëri një gërmim të qartë ndaj Carl-it teksa tha se i dashuri i saj në Nju Jork “punon shumë, dhe ai është jashtëzakonisht i nxitur dhe ambicioz”.

Eshtë e panevojshme të thuhet, parashikoj se do të shohim Karlin duke telefonuar nënën e tij, Sharon, për këshilla dhe duke qarë në qoshe. Me sa mund të thotë dikush, Carl është ende shumë në treg. Por kjo nuk më habit. Asnjë grua në mendjen e saj nuk po shkon pas një djali që anuloi jo një por dy fejesa.

Si janë Kyle dhe Lindsay?

Kur dëgjova se Lindsay po kthehej, pyetja ime e parë e vërtetë ishte se si ajo dhe Kyle Cooke do të kalonin pasojat e luftës së ribashkimit. Tregimi ishte goxha i shëmtuar, pasi themeluesi i Loverboy nuk mund të dukej ta kafshonte gjuhën kur bëhej fjalë për viksin bjonde. Kyle dhe Lindsay kanë pasur gjithmonë një miqësi të vështirë që nga sezoni 1. Por sinqerisht mendova se ata ishin miq. Megjithatë, Kyle nuk u përmbajt kur bëhej fjalë për ribashkimin, duke më lënë të mendoj se sezoni 7 mund të sigurojë një tjetër skenë fryrje.

Gjatë sezonit të 6-të, Kyle tha: “Unë e dua Lindsay-n deri në vdekje, por problemi im më i madh si mik prej vitesh është se ajo kurrë nuk merr përgjegjësi, përgjegjësi. Ajo nuk zotëron kurrë.” Kyle e ka bërë të qartë se ai e trajton Lindsay në një mënyrë të caktuar, dhe kjo nuk është duke i bërë asaj një sanduiç. OG vuri në dukje, “Sikurse mënyra se si unë sillem me të është thjesht – ti ose bie mbi shpatë dhe thua: “Po, ke të drejtë”, ose thjesht nuk merresh. Kjo ka funksionuar për mua, por nuk funksionon nëse jeni në këpucët tuaja.”

A është dashuria në ajër për Carl Radke dhe Lindsay Hubbard?

Yjet e Summer House kanë Carl Radke dhe Lindsay Hubbard në një festë në sezonin 8.

A do të verbohen fansat nga rilidhja, lidhja e dashurisë? E dyshimtë, por skenari është argëtues për t’u ëndërruar. Dua të them, imagjinoni historinë! Megjithatë, fjala për frenimin ishte se edhe pse Danielle nuk po kthehej, ajo dhe Carl mund të kishin rindezur flakët e tyre të pasionit. Dyshja u takuan për herë të parë para Lindsay ishte një mendim. Sinqerisht, Carl dhe Danielle dukej se ishin vërtet një përshtatje e mirë energjie. Por kjo ishte në të njëjtën kohë kur Carl ishte ende af*ckboy, kështu që natyrisht, nuk funksionoi.

Shtatzënia e Lindsay mund të ndryshojë gjërat

Tani që Lindsay ka njoftuar shtatzëninë e saj me xhirimet në afërsi, ne mund të kemi një sezon më të zbutur për të dhe Carl nga sa pritej. Ai nuk duket tipi që dëshiron të angazhohet në një grindje me ish-in e tij, edhe para se të dilte ky lajm. Tani që do të lindë një fëmijë, ajo do të ketë nevojë për sa më pak stres në jetën e saj. Mund të jetë edhe më mirë nëse ajo filmon këtë sezon në një rol të ftuar, dhe jo me kohë të plotë.

Shiko sezonet e mëparshme të Summer House në Peacock.