Kroy Biermann

Klea

Kroy Biermann SHPËRTHON ndaj oficerit të policisë për shkak se Kim Zolciak po shkatërron jetën e tyre ‘Nuk ka para…Ajo është duke u fyer burrave të tjerë’

Kroy Biermann SHPËRTHON ndaj oficerit të policisë për shkak se Kim Zolciak po shkatërron jetën e tyre ‘Nuk ka para…Ajo është duke u fyer burrave të tjerë’

Kim Zolciak dhe Kroy Biermann janë përfshirë në një periudhë të trazuar në martesën e tyre, e cila arriti një kreshendo dramatike më 20 nëntor. Pamjet e kamerave të policisë kapën ish-yllin e NFL duke përjetuar një krizë emocionale pas një sherri shpërthyes mes çiftit.

Kroy Biermann

Ndërsa i bërtiste një oficeri policie që iu përgjigj një telefonate 911 në shtëpinë e tyre në Gjeorgji, Kroy Biermann pretenduar se Kim është përfshirë me burra të tjerë, duke e përkeqësuar më tej marrëdhënien e tyre tashmë të trazuar. “Ajo është f-mbret burra të tjerë!” Kroy i bërtiti oficerit.

Kroy Biermann

Drama e vazhdueshme mes të parëve Amvisat e vërteta të Atlantës yjet vazhdojnë të tërheqin vëmendjen e publikut ndërsa lundrojnë në kompleksitetin e marrëdhënies së tyre dhe sfidat e ndarjes.

Kroy Biermann

Në raportin e policisë, të siguruar nga All About The Tea, jepen detaje të konfrontimit, gjatë së cilës Kroy, 38, u dëgjua duke bërtitur: “Nuk është gjë tjetër veçse një akt. Janë të gjitha demat-t. Gjithçka që ajo bën.” Ai shprehu zhgënjimin për gjendjen e tyre të rëndë financiare, gjendjen e shtëpisë së tyre dhe pasigurinë e martesës së tyre, duke thënë: “Nuk ka para, nuk ka shtëpi. Ne do të divorcohemi një ditë dhe jo një ditë tjetër.”

Kroy Biermann

Sherri u bë aq intensiv sa një nga fëmijët e çiftit thirri policinë për të kërkuar ndërhyrje, megjithëse mbetet e paqartë se cili nga fëmijët e tyre, Kroy Jr. (12), Kash (11), apo binjakët Kaia dhe Kane (10), e bëri këtë. telefononi.

Kim Zolciak

Sipas raportit të policisë, njëri prej fëmijëve ka njoftuar autoritetet se Kim dhe Kroy po “grindeshin dhe bërtisnin me njëri-tjetrin” dhe sugjeruan që Kroy mund të ketë sulmuar fizikisht Kim gjatë debatit. Megjithatë, fëmijët e tjerë deklaruan “shumë herë”, se mosmarrëveshja mbeti verbale dhe nuk përshkallëzoi në dhunë fizike.

Kim Zolciak

Pamjet e kamerës së trupit nga ngjarja tregojnë Kim ulur në Range Rover-in e saj të bardhë ndërsa Kroy qëndroi jashtë, duke i bërtitur asaj. Kur mbërriti policia, ata u ndanë Kroy nga Kim dhe u interesua për situatën.

Kroy Biermann

Kroy, dukshëm i shqetësuar, sulmoi oficerët, duke bërtitur: “Qetësohu kur nuk kam jetë mbret? Nuk kam dikë që do të më dëgjojë! Oh, qetësohu? Dëshiron ta jetosh këtë, nënë-ker? Ju nuk do të kishit duruar një vit. Nuk do të kishit duruar asnjë ditë në këtë shtëpi f-mbret!”

Kroy Biermann

Pasi foli me Kroykontrolloi oficeri i policisë Kime cila shprehu dëshirën e saj për divorc dhe pretendoi se Kroy e kishte penguar nisjen e saj atë mëngjes duke qëndruar para makinës së saj.

Kim zbuloi se ajo përfundimisht kishte arritur të largohej nga vendbanimi i tyre, por kishte qenë aq e shqetësuar sa ajo u kishte thirrur fqinjëve të saj për ndihmë. Ajo përmendi abuzimin emocional, mendor dhe fizik si arsye për të dëshiruar që martesa të përfundojë.

Shtypni play më poshtë për të parë sherrin e frikshëm.

te dyja Kim dhe Kroy u paraqitën veçmas për divorc në maj, duke cituar se martesa e tyre ishte “shkëputur në mënyrë të pakthyeshme”. Çështjet e tyre martesore u shpërndanë në sy të publikut, me Kroy duke iu drejtuar publikisht e Kim-it problemet e lojërave të fatit.

Kroy Biermann

Megjithë dosjet e divorcit dhe mosmarrëveshjet publike, çifti festoi 12 vjetorin e martesës së bashku më 11 nëntor, duke çuar në konfuzion mes fansave.

Kroy Biermann

Një person i brendshëm i njohur me dinamikën e marrëdhënieve të tyre e përshkroi atë si një “cikël toksik” të karakterizuar nga debate intensive të ndjekura nga periudha pajtimi. Gjatë momenteve të mira, çifti shfaqi dashuri ndaj njëri-tjetrit. Megjithatë, natyra e slitës së rrotullimit të marrëdhënies së tyre i ka lënë të pasigurt fansat dhe vëzhguesit për të ardhmen e martesës së tyre.