Kroy Biermann ofroi 150 mijë dollarë koncerte nga Klubi i Meshkujve në Vegas

Klea

Kroy Biermann ofroi 150 mijë dollarë koncerte nga Klubi i Meshkujve në Vegas

Kroy Biermann aktualisht po kalon një divorc super të ashpër nga Kim Zolciak. Të dy janë të prishur, me Kroy që fajëson një pjesë të madhe të tendosjes financiare për varësinë e supozuar të Kim nga kumari dhe prirjen për shpenzime të tepërta.

Le të marrim një moment për të kujtuar, duke udhëtuar deri në vitin 2010 kur u transmetua sezoni 3 i The Real Housewives of Atlanta. Ne e admiruam guximin e Kim-it kur ajo pa lojtarin e atëhershëm të Atlanta Falcons, Kroy, duke konkurruar në një ngjarje bamirësie “Dancing with the Atlanta Stars”. Kim e qëlloi atë, duke komplimentuar “gomarin e ngushtë” të Kroy-t. Ai moment i katapultoi ata në një lidhje, spinoff-in e tyre Don’t be Tardy, martesën e tyre fatkeqe dhe katër fëmijë.

Tani në ditët e sotme, Kroy ka pohuar në dokumentet e gjykatës se ai po bën gjithçka që mundet për të shlyer borxhet e çiftit, megjithëse shitja e rezidencës në Georgia ku ai dhe Kim banojnë ka qenë e vështirë pasi ajo me sa duket nuk do ta nënshkruajë atë. . Një gjë që ai nuk e ka bërë, megjithatë, është gjetja e një pune. Megjithatë, një klub striptizmi mashkullor kohët e fundit iu drejtua Kroy dhe i ofroi atij një grumbull parash për të shfaqur gomarin që magjepsi Kim Z.

Klubi i ofroi Kroy 150 mijë dollarë për t’u zhveshur

Kings of Hustler Male Revue në Las Vegas kontaktoi Kroy të mërkurën për të vlerësuar interesin e tij për të kryer një “ngacmim strip live” në klubin e tyre. Brittany Rose është menaxherja e klubit dhe ajo i tha TMZ se 150,000 dollarët janë pikërisht ajo që klubi do t’i paguante atij, por gjatë shfaqjes, ai gjithashtu mund të “bënte shumë para në bakshish”.

Kroy nuk do të duhej të dilte plotësisht nudo, por do t’i duhej të bënte kërcime në xhiron dhe të hipte në ‘Golden Boner’

Oferta e klubit nuk do të bënte që Kroy të shfaqte Full Monty. Ai do të zhvishej vetëm me të brendshme gjatë performancës së tij 15 minutëshe në skenë dhe “me kërkesë të shpenzuesve të mëdhenj”, pritet gjithashtu të kërcejë në xhiro.

Detyra e fundit e Kroy Kings of Hustler do të ishte të hipte në “Golden Boner” të klubit, i cili në thelb funksionon si një dem mekanik, përveçse është një ereksion i madh dhe i praruar.

Kroy nuk ka dhënë ende një përgjigje

150,000 dollarë janë shumë para dhe mund të bëjnë një dëmtim të vogël në kornukopinë e faturave të Kroy dhe Kim, duke përfshirë një barrë tatimore të papaguar prej 1.1 milion dollarësh në shtëpinë e tyre. Por, Kroy ende nuk e ka pranuar ose refuzuar ofertën e Kings of Hustler.

Kroy mund t’i përdorte këtu lëvizjet e tij magjepsëse të kërcimit nga të gjitha ato vite më parë, por diçka më thotë se nuk do ta shohim së shpejti duke montuar “Golden Boner”. Megjithatë, ne do ta shohim Kim-in me gjasë të sillet si një mashtrues në sezonin e ardhshëm të The Surreal Life, i cili sapo ka filluar xhirimet.