Kroy Biermann falenderon mbështetësit pas kamerës së trupit të paqëndrueshëm të policisë

Klea

Kroy Biermann falenderon mbështetësit pas kamerës së trupit të paqëndrueshëm të policisë

Që nga Kim Zolciak dhe Kroy Biermann i quajtur ai ndaloi në maj, slita e tyre e egër e mashtrimit dhe mosfunksionimit ka qenë fruta me varje të ulët, të përshtatshme për pjekje të plota. Megjithatë, kur alumet Mos u vononi/The Real Housewives of Atlanta u shfaqën në pamjet e tyre më të fundit të kamerave të trupit të policisë, ishte si një gërvishtje rekord proverbial.

Kim ishte Kim tipike në filmim, por shumë e konsideruan sjelljen e Kroy mjaft shqetësuese. Ne pamë një burrë që kishte arritur qartë pikën e tij të thyer pas jetës së tij të “shkatërruar”. Gjithashtu, raportet thanë se një nga fëmijët e mitur Biermann ishte ai që thirri policinë. Dhe befas, e gjithë kjo gjë u duk paksa më pak e përshtatshme për konsum publik. Edhe miqtë e tyre janë mjaftuar.

Ndërsa pasojat nga videoja vazhdojnë dhe Kim shet stilin e stilistëve të çiftit në Instagram, të paktën duket se Kroy po merr një mbështetje. Ai kohët e fundit mori kohë për të pranuar ata që e kanë bërë të qartë se janë në këndin e tij.

Kim ka shitur gjërat e saj dhe të stilistëve të Kroy

Të kesh disa nga momentet më traumatike të jetës tënde të bëra gjerësisht të dukshme është tashmë mjaft e turpshme. Por, Kim sapo e shtoi spektaklin duke krijuar një llogari në Instagram të dedikuar vetëm për shitjen e provave të vendimeve të tyre të tmerrshme financiare.

Kim inicioi shitjen e artikujve të ndryshëm që i përkisnin asaj dhe Kroy-t, si këpucë, çantë dhe paruke, të shtunën përmes Instagramit. Sigurisht, çmimet ishin të egra për mallrat e përdorura të stilistëve.

Biografia e profilit të saj @kimzbcloset inkurajon fansat të “Blejnë të gjitha gjërat nga dollapi i Kim ❤️”, dhe ajo shton, “Më dërgoni një DM me artikullin që dëshironi dhe ne do të shkojmë që andej. Unë e vlerësoj mbështetjen tuaj.”

Epo, mendoj se kjo është një mënyrë për të provuar të pastroni McMansion nga Ferri përpara se të largohet nga poshtë jush.

Kroy pranoi përkrahësit e tij pas daljes në publik të kamerës së trupit të policisë

Duket sikur Kim vazhdon të jetë drejtuesja vaginale e rinovuar e këtij cirku të pafund. Ajo NUK po shtrihet si një person normal. A ka dëgjuar Kim për dyqanet e ngarkesave?

Kroy, nga ana tjetër, duket se po fiton simpati. Pas shitjes nga Kim të bagazheve të tij Louis Vuitton dhe gjërave të tjera, ai shkoi në Instagram Stories të hënën.

“Ju shoh të gjithëve! ❤️”, ka postuar ai në një sfond të thjeshtë të zi. Ishin vetëm disa fjalë, por e bënë të qartë se njerëzit kanë shprehur mbështetjen e tyre për Kroy. Edhe pasi u ekspozua shpërthimi i tij i frikshëm.

Le të shpresojmë që kjo të jetë përfundimi i sagës së marrëdhënies shkatërruese të Kim dhe Kroy me vuajtjet me dukshmëri të lartë. Nëse jo për shëndetin e muskujve tanë që rrokullisin syrin, të paktën për mirëqenien e fëmijëve të tyre padyshim të lënduar dhe të vdekur.

Kim do të jetë në sezonin e ardhshëm të The Surreal Life. Dhe, Mos u vononi dhe sezonet e kaluara të RHOA po transmetohen.