Kristen Taekman i përgjigjet skandalit të bashkëshortit Ashley Madison

Klea

Kristen Taekman i përgjigjet skandalit të bashkëshortit Ashley Madison

Kush do ta kishte menduar këtë Kristen Taekman do të ishte një nga yjet kryesore të Udhëtimit Real Housewives Ultimate Girls: RHONY Legacy? Pavarësisht se ka kaluar vetëm dy sezone në Real Housewives të New York City, ajo e ka gjetur veten duke notuar me peshkaqenë në St. Barths dhe po e trajton atë si një kampione.

Bashkë yjet e Kristen-it e kanë tërhequr zvarrë se është “fanse” e RHONY-t, por Kristen është rrokullisur me grushtet. Por si u ndje ajo kur zonjat sollën skandalin e burrit të saj Ashley Madison?

Ylli i RHUGT së fundmi ka biseduar me The Messenger dhe duket sikur ajo nuk ishte shumë e shqetësuar për të gjithë.

E kaluara është e kaluara

Nëse nuk ju kujtohet skandali i Ashley Madison, këtu është një përmbledhje e shpejtë. Ashley Madison ishte një faqe interneti takimesh e krijuar posaçërisht për lidhje jashtëmartesore. Në vitin 2015, pati një shkelje masive të të dhënave që zbuloi të gjitha informacionet personale të disa prej përdoruesve të saj. Bashkëshorti i Kristen, Josh Taekman ishte një prej tyre. Doli se ai po kërkonte dashurinë në faqe dhe po shkonte me emrin Z. Big NYC.

Gjatë RHUGT: RHONY Legacy, OG-të e çrregullt sollën skandalin Ashley Madison, i cili mund t’i kishte çuar pushimet në kaos. Jo të gjithë janë të qetë me rritjen e burrit. Megjithatë, Kristen zbuloi se nuk ishte e befasuar kur dëgjoi zonjat që ta përmendnin atë. Ajo e pa atë që po vinte dhe nuk u shqetësua për atë që zonjat kishin për të thënë.

“Njerëzit harrojnë se ka ndodhur shumë kohë më parë, e trajtuan privatisht,” ndau Kristen. “Josh dhe unë kemi qenë të martuar 19 vjet, së bashku 22. Dhe unë jam e vetmja grua e martuar [in the group]! A nuk mund të përqendrohemi në këtë dhe të harrojmë të gjitha të tjerat… e dini?”

Pra, duket sikur kjo nuk ishte një çështje për Kristen. Megjithatë, ajo tha se pasi ndodhi, ajo i bëri FaceTimed burrit të saj për t’i dhënë atij një lajmërim se ata folën për Ashley Madison në kamera. Të kesh një burrë për t’u mbështetur është një luks që asnjë nga kolegët e Kristenit nuk e kishte, aq i mirë për të.

Peacock nxjerr episodet e reja të Udhëtimit Real Housewives Ultimate Girls: RHONY Legacy çdo të enjte. Episodet 1-3 janë të disponueshme për transmetim tani.