Kristen Doute zbulon se Tom Schwartz duhej të rixhironte skenën e derdhjes së birrës Katie Maloney

Klea

Kristen Doute zbulon se Tom Schwartz duhej të rixhironte skenën e derdhjes së birrës Katie Maloney

Kristen Doute hodhi disa detaje interesante në një episod të fundit të podcast-it të saj që përfshinte Katie Maloney dhe Tom Schwartz. Nuk mendoj se asnjëri prej nesh ulet duke besuar se gjithçka që shikojmë në Bravo është “e vërtetë”. Ndoshta disa tifozë shumë të përkushtuar të Real Housewives të Nju Xhersit, por në pjesën më të madhe njerëzit e kanë një ide të mirë se çfarë po ndodh.

Kjo nuk do të thotë se ajo që po shikoni është “e rreme” ose e shkruar, por ka raste kur drama mund të ndodhë, por kamerat nuk ishin gati ose ndriçimi i bënte njerëzit të duken si fantazma. Pra, disa skena mund të ri-xhiruara për t’u dukur më mirë për televizionin, edhe pse mund të duhen tre herë për ta bërë atë siç duhet. Tani zbulojmë se një nga skenat më ikonike dhe më të përfolura në historinë e Vanderpump Rules nuk ishte marrja e parë dhe është disi zhgënjyese.

Kur Tom Schwartz u tregua: Merre 2

Kristen ka rishikuar episodet e vjetra të Pump Rules dhe i ka detajuar ato në podkastin e saj Seksi, Dashuria dhe Çfarë tjetër ka rëndësi. Ajo thotë se kasti nuk ndjek një skenar, por ka një pjesë të drejtë të rekreacioneve për efekt.

Ajo ndau sekretet në udhëtimin tashmë famëkeq të aktorëve të Sezonit 2 në Meksikë. Ju kujtohet, kur Schwartz hodhi një birrë në kokën e portokalltë të Katie-t… “Kam një sekret për t’ju thënë. Skena me Tomin [Schwartz] dhe Katie [Maloney] dhe hedhja e pijeve me të vërtetë f-mbret ndodhi siç mund ta shihni. Megjithatë, momenti i saktë ku Schwartz e hodhi fjalë për fjalë pijen – vetëm ai moment i shpejtë – u humb nga kamerat,” zbuloi Kristen.

Për kontekstin, Schwartz dhe Katie po grindeshin sepse ai ishte përpjekur të përfshinte shoqen më të mirë të të gjithëve, Scheana Shay në grup. Lufta në thelb doli në rrugë dhe Tom përfundimisht derdhi birrën e tij mbi flokët e Katie. “Një nga DP-të tanë të mrekullueshëm – drejtori ynë i fotografisë – e kishte ulur kamerën për një sekondë ose e kishte hequr nga supet e tyre dhe thjesht humbi atë moment të vogël, i cili ishte f-mbret i çmendur”, shtoi Kristen.

“Padyshim që të gjithë jemi ndjerë shumë keq për personin e kamerës, sepse e duam ekipin tonë. Cilat janë shanset, apo jo? Kështu që natën tjetër, Tom dhe Katie duhej të ktheheshin në të njëjtin klub dhe të ribënin atë pjesë të vogël, “vazhdoi ajo.

Gjithçka është e vërtetë, betohet ajo…

Pasi vrau shpresat dhe ëndrrat tona, Kristen u sigurua të vinte në dukje se hedhja e pijeve ishte e vetmja gjë që duhej të ribënin.” Gjithçka që shihni të çon në këtë, si dhe të gjithë ne që jemi atje dhe ngushëllojmë Katie-n – kjo është e gjitha e vërtetë. Sepse ne nuk u kthyem me Tom dhe Katie në atë lokal për të xhiruar atë skenë. Thjesht ndihem sikur është një nga ato gjëra. Ishte 10 vjet më parë dhe thjesht doja ta thoja.”

Nuk do ta shikoj më kurrë këtë skenë në të njëjtën mënyrë. Megjithatë, Kristen nuk do që fansat të mërziten për këtë mashtrim dhe mashtrim. “Por unë nuk dua që fansat apo shikuesit të mendojnë në asnjë mënyrë se kjo ishte e rreme. Ishte vetëm një pjesë e sekondës. Por është si, si e transmetoni të gjithë atë që ndodhi në realitet nëse nuk e keni atë që ka ndodhur.”

“Kështu që f-king i bërtiti Katie Maloney-t. Të kthehem i matur dhe të them, ‘Unë do të marr një nga ekipi. Sepse e dua ekipin tim dhe e dua shfaqjen time. Unë nuk do të lejoj të tjerët të më hedhin një birrë, “përfundoi Kristen. Faleminderit, Katie, jo të gjithë heronjtë mbajnë pelerina, mendoj.