Kristen Doute zbulon lidhjen e ngushtë me Ariana Madix pas skandovalit

Klea

Kristen Doute zbulon lidhjen e ngushtë me Ariana Madix pas skandovalit

Kristen Doute kishte një bazë fansash shumë të veçantë kur ajo ishte në Vanderpump Rules. Ajo në thelb ishte CIA, NSA dhe Bo Dietl, të gjitha të mbledhura në një paketë të këndshme, jofunksionale.

Askush nuk ishte më i çmendur se Crazy Kristen dhe askush nuk e dinte më mirë se Ariana Madix. Kur Ari erdhi për herë të parë nga Villa Blanca, thashethemet u përhapën për një lidhje të supozuar me Tom Sandoval. Një lloj i ri urrejtjeje lindi dhe Sandoval përfundimisht hodhi Kristen për Ariana.

Por koha shëron të gjitha plagët dhe Ariana dhe Kristen u vendosën në një miqësi të vogël të këndshme. Pastaj Skandoval erdhi dhe e niveloi marrëdhënien e tyre disa shkallë. Tani Kristen flet për lidhjen që ka me Arianën pas dështimit të Tomit tjera çështje. I Dërguari ka lugën.

Gjëja më e mirë që Kristen dhe Ariana patën nga të qenit me Tomin ishte njëri-tjetri

Kristen bëri gjëra të çuditshme dhe e pagoi me punën e saj në SUR, miqtë e saj dhe përfundimisht me vendin e saj në Pump Rules. Thënë kjo, ajo është rritur shumë dhe ka bërë një rrugë të gjatë nga pirja në kamera dhe sjellja e dramës për goditje. Madje, ajo po kthehet në televizionin e realitetit me spinoff-in ende të paemërtuar të VPR.

Ajo dhe Ariana gjithashtu kanë bërë një rrugë të gjatë nga sytë e këqij në një tavolinë të mbushur me njerëz – dhe ata duhet ta falënderojnë Tomin për këtë. “Ne të dy kaluam pikërisht të njëjtën gjë. Sido që të jetë, është thjesht për të ardhur keq që ajo duhej ta kalonte atë më vonë në jetë, sepse nuk është vërtet e drejtë me të. Tom, [when] a bëhesh një version më i mirë i vetes dhe ndalon së përsërituri gabimet e tua?”

Ata u puthën dhe u grimuan, por askush nuk e pa

Ndërsa miqësia e Kristen dhe Ariana mund të jetë e pamundur, ata i zgjidhën gjërat në kamera përpara se Kristen të pushohej nga puna. Fatkeqësisht, nuk u shfaq, sepse mendoj se Bravo mendon se momentet e shërimit nuk janë të denjë për episod. “Mendoj se kjo i zhgënjeu si Arianën ashtu edhe mua, ‘Epo, ne patëm këtë evolucion të mahnitshëm të asaj që dreqin ndodhi dhe pse nuk e transmetuan?’ Nuk jemi vërtet të sigurt. Por siç mund ta shohin njerëzit, ai është një nga miqtë e mi më të afërt”, shtoi Kristen.

Tani që Sandoval është zyrtarisht jashtë skenës, përveç se ende jeton me Arianën, por kjo është një sprovë krejt tjetër – Kristen më në fund takoi Daniel Wai. “Unë e dua Danielin,” tha ajo. “Ai është i adhurueshëm. Ai është kaq i ëmbël. E bën të lumtur, e bën të qeshë. Ai e bën atë të buzëqeshë dhe kjo është gjithçka që më intereson.”

Kristen aktualisht ka një podcast me burrin e saj, Luke Broderick. Ajo po shet gjithashtu linjën e saj të veshjeve James Mae. Të mos harrojmë se ajo po bashkohet me Jax Taylor në shfaqjen e re. Shpresojmë që të gjitha kopjet e filmit Drive të jenë shkatërruar në mënyrë që askush të mos jetë i ngarkuar nga tundimi.