Kristen Doute zbulon detaje rreth Tom Schwartz dhe Katie Maloney Love Triangle

Klea

Kristen Doute zbulon detaje rreth Tom Schwartz dhe Katie Maloney Love Triangle

Jemi 28 ditë nga sezoni 11 i Vanderpump Rules dhe Kristen Doute po hedh pak dritë mbi një trekëndësh të ri dashurie që fansat do të duhet të durojnë. Jo më kot, duket sikur podkastet dhe mediat sociale po shkatërrojnë shfaqjet, sepse audienca tashmë e di se çfarë ndodh para se të transmetohet.

Thënë kështu, ndërsa ne shikojmë pasojat nga Scandoval, duket Katie Maloney dhe ish-bashkëshorti Tom Schwartz janë duke u lidhur me të njëjtin person. Në trailerin e sezonit 11, Katie dhe Tom shihen duke u puthur me Tori Keeth, në periudha të ndryshme. Tani Kristen ndan disa detaje mbi Torin dhe gjithë situatën e re të çuditshme që po krijon.

Një këngëtare e dashuruar…

Në një episod të podcast-it të Kristen-it, Seksi, Dashuria dhe Çfarë tjetër ka rëndësi, ajo preku shikimin e fshehtë të Pump Rules të sezonit të ri. Një tronditëse e madhe ishte Katie që u përkul në krahun e saj të zonjës dhe puthte një femër, por Schwartz-i të gëlltiste një gocë nuk është diçka që nuk e kemi parë më parë. Këtë herë, kapja është Tom 2 dhe ish-gruaja e tij qëllojnë për të njëjtën grua.

Traileri tregoi Torin dhe flokët e saj rozë duke thënë se ajo është “e dashuruar me një çift të divorcuar”. Ndërsa kjo mund të ngrejë 837 flamuj të kuq për ju dhe mua, në rregullat e pompës quhet një histori. Edhe Schwartz thotë: “Unë kurrë nuk kam qenë në një trekëndësh dashurie më parë.”

Me sa duket Tori është një shoqe e motrës së Scheana Shay, e cila shpresoj se nuk po përpiqet të marrë pjesë në këtë shfaqje… Kristen filloi: “Tori Keeth, ajo është shumë e adhurueshme. Ajo është një artiste e mahnitshme. Ajo është një këngëtare, ajo është një artiste. Dhe une e dua ate. Ajo është shoqja më e mirë me motrën e vogël të Scheana, Cortney.”

Ajo vazhdoi: “Dhe ne shohim Torin e lezetshme, me flokë rozë, në trailer, duke puthur jo vetëm Tomin, por edhe Katie Maloney. Ooo la la. Dhe duke thënë diçka në linjën e, si, ‘Nuk mund ta besoj se jam në mes të një divorci[d] çift.”

Si Katie ashtu edhe Schwartz kanë statusin e “single” në këtë kohë. Duket sikur Tom dështoi me Katie Flood në Winter House dhe Bubba Katie thjesht po luan në fushë.

Qëndroni të sintonizuar, gjithçka fillon të ndodhë përsëri kur Vanderpump Rules të kthehet në Bravo më 30 janar në orën 8/7c.