Kristen Doute tregon gabimet e vazhdimësisë së rregullave të Vanderpump në sezonin 1

Klea

Kristen Doute tregon gabimet e vazhdimësisë së rregullave të Vanderpump në sezonin 1

Një nga gjërat e mia të preferuara në lidhje me peizazhin televiziv të realitetit sot është se shumë yje kanë filluar të flasin hapur. Pavarësisht nëse bëhet fjalë për producentët magjikë të prapaskenave që përpiqen të realizojnë, ose për thyerjen e murit të katërt që na tronditi të gjithëve – na pëlqen të dëgjojmë për të. Më mirë akoma, na pëlqen ta shikojmë atë.

Kristen Doute e Rregullat e Vanderupmp nuk është i panjohur për të tronditur gjërat mes grupit të SURvers në West Hollywood. Gjatë gjithë shfaqjes së saj në shfaqje, ylli i realitetit luftoi me Stassi Schroeder, Jax Taylor, Katie Maloney dhe Scheana Shay. Dreqin, ajo madje luftoi me Lisa Vanderpump, për të qarë me zë të lartë. Pavarësisht atyre grindjeve ikonike, lufta e saj me Stassin për të fjetur me Jax ishte ndër më të mirat.

Po, ishte shumë e ulët për Kristen që t’ia bënte këtë gjë të dashurës së saj të supozuar. Sidoqoftë, Stassi dhe Jax nuk kishin punë të ishin bashkë. Sezoni i parë i Pump Rules tregoi marrëdhënien e tyre të trazuar që çoi në ndarjen e tyre. Të paktën kështu menduan fansat.

Kristin thotë se sezoni 1 ishte i copëtuar dhe i vidhosur

Gjatë një episodi të podcast-it të saj “Sex, Love, and What Else Matters”, ish-ylli i Pump Rules pranoi se kishte gabime “vazhdimësie” në sezonin 1 të serialit të nominuar për Emmy.

“Ka disa skena në këtë [season 1] episodi që janë nga [backdoor pilot] sepse, të themi të vërtetën, Stassi dhe Jax u ndanë një ditë para xhirimeve,” zbuloi Kristen.

Ajo shpjegoi se Jax dhe Stassi ishin në një lidhje përsëri, përsëri dhe para xhirimeve, ata u ndanë. Megjithatë, produksioni kishte nevojë për një mënyrë për të prezantuar historinë e tyre te fansat, kështu që ata bashkuan klipet e vjetra.

“Gjithçka që patë [like] ndarja e madhe në The Grove ishte gjithashtu një ndarje e vërtetë. Por ata ishin ndezur dhe fikur, kështu që ditën e parë të prodhimit, ata thanë: ‘Çfarë f*k do të thuash që u ndave?’ Dhe Jax, natyrisht, donte të ishte me të, dhe Stassi [was not interested]”, shpjegoi ajo. “Kështu që, [to] bëni këtë hyrje, ata e kishin këtë pamje nga muaj më parë, kështu që e përdorën atë.”

NA TREGONI – SI NDIHET DUKE DËGJUAR QË BRAVO PËRDORI SKENA TË VJETRA PËR TË TREGUAR TREGIMIN? A JENI I BEDITË TË DËGJONI KËTË?