Kristen Doute pyet veten nëse Jo Wenberg e 'përdori' atë për të hyrë në VPR

Klea

Kristen Doute pyet veten nëse Jo Wenberg e ‘përdori’ atë për të hyrë në VPR

Kristen Doute mund të jetë shkarkuar nga Rregullat e Vanderpompës në qershor 2020, por ajo ende beson se aksionet e saj në lidhje me shfaqjen janë të vlefshme. Megjithatë, ajo mund të ketë pasur të drejtë të besonte se një anëtar i Pump Rules periferike përdori lidhjen me të për të marrë pjesë në shfaqje.

Kristen foli në podkastin e saj për të ndarë besimin e saj për këtë Jo Wenberg e përdori miqësinë e saj për ndikim. Fansat do të kujtojnë se si Jo u bë një emër kryesor si shoku i dhomës së Tom Schwartz-it gjatë sezonit 10. Ajo nuk u shfaq në kamera, por emri i saj u bë i njohur kalimthi. Dhe tani Kristen po sugjeron që Jo ka punuar në rrugën e saj në serial duke u miqësuar me njerëzit e duhur.

Jo do të shfaqet në një rol më qendror në sezonin 11, kështu që do të jetë interesante të dëgjohet nëse lidhja e saj me Kristen është ngritur fare.

Jo ishte “ride-or-die” e Kristen

Gjatë episodit të së dielës, 24 dhjetor të podcast-it të saj, Seksi, Dashuria dhe Çfarë tjetër ka rëndësi, Kristen shpjegoi: “Për ju dëgjuesit që nuk e dini, Jo ishte një nga miqtë e mi më të mirë. Kur them shoku më i mirë, nuk e kam fjalën lehtë. Kjo vajzë ishte udhëtimi im i përditshëm, [and] ne fjalë për fjalë rrinim gjatë gjithë kohës. Për shembull, gjashtë ditë në javë.”

“Ne ndaluam së foluri pikërisht në kohën kur ajo filloi të fliste me Tomin [Schwartz]”, zbuloi themeluesi i James Mae T-Shirt.

Pra, fantazma ndodhi pasi Jo u përball me një yll aktual të VPR. I dashuri i Kristenit, Luke Broderick, ndau këndvështrimin e tij për këtë çështje.

“Herën e parë që erdha në LA për të parë Kristen, Jo ishte personi i parë që takova. Shkuam për të ngrënë drekë dhe ajo po fliste për lëvizjen nga vendi i saj [in July 2022]. Nuk e pashë më derisa kaluam rrugët në TomTom në thelb në të njëjtën natë që ndodhi Scandoval [in March]”, shpjegoi ai.

Në atë kohë, Luke zbuloi se e dashura e tij televizive ishte e mërzitur kur Jo ndërpreu kontaktin. Ai shtoi, “Kristen po më thoshte, ‘Ajo nuk po përgjigjet dhe po më bën fantazmë’”.

Lajmi për ndikimin e Jo-së tek Tom u përhap në veshët e ish-bashkëshortes së tij, Katie Maloney. Bashkëthemeluesi i The Something About Her foli për lidhjen mes Jo dhe Kristen në terma jo të sigurt.

“Jo ishte fjalë për fjalë shoqja e çmendur e Kristen Doute. Nëse je shoqja e çmendur e Kristen Doute, kjo tregon shumë për ty”, tha Katie para kamerave gjatë prodhimit të prillit.

Jo u perceptua si shoqja e Kristenit dhe Kristen u mbajt përgjegjëse për prezantimin e Jo në grup. Por ndoshta Jo kishte një axhendë. Epo, funksionoi!

Sezoni 11 i Vanderpump Rules jep premierë të martën, më 30 janar, në orën 8/7c në Bravo.