Kristen Doute pranon rregullat e pompës, sezoni 11 u ndje si 'shumë i fundit'

Klea

Kristen Doute pranon rregullat e pompës, sezoni 11 u ndje si 'shumë i fundit'

Nëse keni shikuar Rregullat e Vanderpompës Përfundimi i sezonit 11 dhe mendova se ndihej si një finale seriale, ju nuk jeni vetëm. Madje Kristen Doute mori atë atmosferë duke e parë atë. Ashtu si ne të tjerët, ylli i Luginës po përpiqet të shohë një rrugë përpara për VPR – të paktën me kastin aktual.

Fundi i një epoke?

Kristen foli për New York Post për finalen e sezonit 11 të VPR dhe ndau mendimet e saj për atë që mund të jetë më pas për shfaqjen e saj të mëparshme. Gjatë bisedës së saj, ajo pranoi se finalja ndihej “shumë përfundimtare”. Për Kristen, ishte ai momenti kur ata treguan të gjitha ato intervista të vjetra rrëfimtare që me të vërtetë goditën.

“Nostalgjia ishte kaq e vërtetë – veçanërisht ai momenti i fundit ku Lala [Kent] po i jep momentin e saj final të rrëfimit dhe më pas po tregojnë të gjitha fotot nga sezoni i parë i të gjithëve”, kujton Kristen.

Ajo vazhdoi, “Kjo ishte vërtet e çmendur dhe më ktheu në vitin 2012 kur qëlluam pilotin.”

Përveç faktit që finalja e sezonit ndihej paksa shumë përfundimtare, lajmi se Pump Rules do të merrte një pauzë prodhimi i shtoi më shumë zjarrit të spekulimeve. Megjithatë, Kristen tha se pauza mund të ishte një gjë e mirë. Jo vetëm që rasti meriton një pushim të vogël nga kamerat, por ajo tha se kjo pauzë mund të sjellë pak freski në shfaqje nëse dhe kur të rikthehet për sezonin 12.

Ajo shpjegoi, “Unë mendoj se të gjithë duhet të rrahin dhe të bëjnë një pushim. Lërini të jetojnë jetën e tyre për pak, në mënyrë që ne të gjithë të shikojmë se çfarë po ndodh disa muaj nga tani.”

“Pra, kjo është shpresa ime,” vazhdoi Kristen. “Shpresoj që ata të vazhdojnë.”

Edhe nëse sezoni 11 është fundi i VPR siç e njohim ne, kanë mbetur edhe disa episode. Ribashkimi transmetohet të martën në mbrëmje në Bravo në 8/7c.