Kristen Doute mori pilula për humbje peshe gjatë rregullave të hershme të pompimit

Klea

Kristen Doute mori pilula për humbje peshe gjatë rregullave të hershme të pompimit

Këto ditë, ne kemi qenë duke marrë një paraqitje e shkurtër në Kristen Doute's jeta e rritur në The Valley ndërsa përpiqet të krijojë një familje dhe të integrojë të dashurin e saj, Luke Broderick, në një grup miqsh të udhëhequr nga Jax Taylor. Por një herë e një kohë, ajo ishte një SUR-ver në vështirësi Rregullat e Vanderpompës, duke luftuar me miqtë e saj dhe duke lundruar në një marrëdhënie toksike me Tom Sandoval. Jax ishte disi *ahem* i përfshirë edhe në këtë. Ishte një kohë kaotike.

Kristen u largua nga VPR disa vite më parë, por ende flet për kohën e saj në shfaqje dhe reagon ndaj episodeve të reja në podcastin e saj dhe të Lukës. Kohët e fundit, ajo zbuloi se kishte marrë pilula të ndryshme diete gjatë ditëve të saj të hershme Pump Rules, sepse ndjeu presion për të qëndruar e dobët për një arsye fatkeqe.

Kristen thotë se ajo mori pilula diete “për të qenë po aq e dobët ose më e dobët se Tom Sandoval”

Si një rifreskim i shpejtë: Kristen ishte në lidhje me Sandoval nga 2007-2013. Rënia e marrëdhënies së tyre u shfaq në VPR. Kristen pranoi se e tradhtoi Tomin me Jax, dhe Tom dyshohet se e tradhtoi Kristen me Ariana Madix. Tom dhe Ariana ishin bashkë për nëntë vjet përpara se lidhja e tij me shoqen e tyre, Rachel Leviss, të tronditte Bravoverse.

Në episodin e së premtes, 29 mars të podcast-it të tyre “Sex, Love and What Else Matters”, Kristen dhe Luke folën për episodin e fundit të Pump Rules. Luke u trondit veçanërisht nga zbulimi i Sandoval se qeni i Ariana Madix, Mya Moon, dikur hëngri 500 (!) laksativë që ajo gjeti në shtëpinë e ish-çiftit.

Shumë shikues ndanë hutimin e Lukës. Megjithatë, pasi ka qenë dikur në një lidhje me Sandoval, Kristen nuk u befasua aspak.

“Luka përgjigja juaj e parë ishte: “Kush ka 500 laksativë?” Isha si Tom Sandoval. Kjo është arsyeja pse unë isha kaq e dobët kur u takuam. Ne morëm laksativë – si Dulcolax”, zbuloi ajo.

Në atë kohë, Kristen thotë se sapo kishte marrë laksativët, Adderall dhe pilulat e ujit që Tom dyshohet se e inkurajoi përdorimin e saj.

“Duhet të isha po aq i dobët ose më i dobët se Tom Sandoval. Ai tha: 'Ja disa Adderall, disa laksativë dhe disa pilula uji.' Isha si, 'OK'. Nuk di më mirë.”

Ah, dashuri e re. Kristen nuk i është shmangur transmetimit të Tomit kohët e fundit, gjithashtu kohët e fundit duke pretenduar se ai e shtyu atë me një treshe. Me këtë zbulim të ri laksativ, shakatë “Sandy's plot me mut” thjesht shkruajnë vetë.

Sezoni 11 i VPR vazhdon të martën në orën 8/7c. në Bravo.