Kristen Doute mendon se Lala Kent ishte e mërzitur nga vëmendja Ariana Madix u prit pas skandovalit

Klea

Kristen Doute mendon se Lala Kent ishte e mërzitur nga vëmendja Ariana Madix u prit pas skandovalit

Kristen Doute nuk ka qenë në Vanderpump Rules që nga viti 2020, por ajo ende di çdo detaj rreth shfaqjes. Ndërsa Kristen mund të kishte humbur xhirimet gjatë sezonit 10 dhe Scandoval, ajo ishte e mirëinformuar falë marrëdhënies së saj me Ariana Madix.

Të lidhur tani nga trauma e të jetuarit me një burrë që rruan ballin e tij Ariana dhe Kristen kanë një afërsi që askush nuk mund ta thyejë dhe Kristen është duke hipur për Arin përpara sezonit 11. Së fundmi u publikua traileri i ri dhe bashkë-ylli i Arianës Lala Kent me sa duket kishte disa mendime për ngritjen e saj në famë pas tragjedisë.

Ndërsa Lala pësoi edhe një ndarje romantike, ajo nuk mori të njëjtat vlerësime si Ariana. Ajo tha se një koment në teaser ishte nxjerrë jashtë kontekstit, por Doute nuk është shumë i sigurt. Kristen foli për këtë në një episod të podcast-it të saj, Sex, Love, and What Else Matters.

Kristen e vendos veten drejtpërdrejt përballë zemërimit të mundshëm të Lalës

Lala pohon se ajo i mbështet gratë, por veprimet e saj e bëjnë këtë pretendim të dyshimtë. Fatmirësisht ajo nuk do të ndjekë aktualisht Rachel Leviss-in, por mund të ketë shkuar pas Arianës gjatë xhirimeve të sezonit 11. Në videoklip, Lala shihet duke thënë: “Nuk kam përjetuar kurrë dikë që mashtrohet dhe befas bëhet zot”.

Sapo fansat filluan t’i shikojnë mamanë Ocean-it, ajo doli duke u mbrojtur duke thënë se “ishte patjetër jashtë kontekstit”. Duket se nuk ishim të vetmit që i dhamë një “sigurisht, Jan”, sepse Kristen po e thërret atë.

“Mendimin tim për këtë, përsëri, djema, nuk e di. Nuk do ta dimë derisa ta shikojmë. Unë mendoj [Kent is] Duke folur për Arianën, mendoj se ajo e kishte menduar në këtë moment, “tha ajo. Mendoj se çdo gjë është në rregull kur dikush mund të bëjë një reklamë në Uber me Arianën, por kur ajo shfrytëzon mundësi të tjera, ajo është “një zot”.

Kristen vazhdoi duke shtuar se ajo “mendoj[s] shumë njerëz ndiheshin kështu” për situatën e Arianës, përfshirë Stassi Schroeder. “Unë mendoj se madje [Lala] dhe Stassi e tha publikisht se, kur ata u mashtruan dhe u trajtuan keq, ata nuk po merrnin të gjitha mundësitë që kishte marrë Ariana.”

Ajo gjithashtu vuri në dukje se askush nuk po hidhte sponsorizime në rrugën e saj kur Tom Sandoval e mashtroi me shpinë atë ditë. Thënë kjo, ajo nuk duket aspak e hidhur. Ajo është “krenare për gjithçka [Ariana has] i realizuar.

“Nëse është e vërtetë, është shumë e mërzitur”

“Nëse kjo ishte ajo që thuhej [by Lala], Unë mendoj se është një gjë e bukur për të thënë nga xhelozia. Por ndoshta nuk është kjo ajo që thuhej”, vazhdoi Kristen.

Lala adresoi shqetësimet e xhelozisë në fillim të këtij muaji dhe konfirmoi se është “shumë e lumtur për këtë [her] shoqja Ariana.” “Unë kam qenë gjithmonë një fanse e saj. Mendoj se kjo duket me kalimin e viteve. A kemi pasur ulje-ngritjet tona? Absolutisht. Por të shoh shoqen time të lulëzojë pas një dhimbjeje të tillë, jam shumë i lumtur për të. Dhe unë jam shumë krenare për të”, tha Lala.

Vanderpump Rules rikthehet me Sezonin 11 dhe ndoshta disa përbindësha me sy të gjelbër më 30 janar 2024 në 8/7c në Bravo.